Yepyeni PTC (2 Günde 1$)

2 Eki 2007
59
0
Yepyeni PTC (2 Günde 1$) [Yeni Kanıtlar Eklendi]

Açtığım ilk konu burda Linkten Bakabilirsiniz.
http://www.turkhackteam.org/network/gercekten-para-kazanin-kanitlar-var-353111.html#post1490512

EDİT:
Bu Site Şimdilik Sadece Reklam Vermek İçin Kullanılıyor.
Yani Tıkladıklarınızla Sadece Reklam Verebilirsiniz.
Paypal Hesabınıza Para Çekemezsiniz !
Ona Göre Üye Olun !!!!

Sitenin Özellikleri:
Günde 50 Reklam
Her Reklam 7 saniye
4$ Üyelik Bonusu
Tüm Reklamlara Tıklarsanız Günde 0.5$ Kazanırsınız.
En az 8$ Çekebilirsiniz.
Sitedeki Reklamların Çoğu Türkçe Reklamlar.

Örnek:
8 gün boyunca Tüm reklamlara tıklarsanız 4$ Kazanırsınız. Üye olduğunuz için 4$ Bonus kazanırsınız.Toplam 8$ olur ve paranızı çekersiniz.

Üye olmak için:
http://www.foreverptc.com/?ref=parakatili

Açtığım İlk Konuya bakarsanız Gerçekten Para Kazanıldığını Görürsünüz.

Sitenin Kullanımı:
Üye olduktan sonra mailinizdeki aktivasyon linkine tıklayın ve Giriş yapın
Sonra "View Ads"a Tıklayın
Mavi İşaretli Yazılara Tıklayın ve Açılan penceredeki 7 saniyenin bitmesini bekleyin
Size gösterdiği rakama tıklayın ve Pencereyi kapatın
Diğerlerini de böyle yaparak Günde 0.5$ Kazanın

Sorularınızı burda çözeriz. Herkese Bol Kazançlar...$$$

KANIT:

kanit.jpg

Son düzenleme:

brkbrkn

Üye
26 Ara 2009
59
0
Ben inandım ilki doğruydu çünkü.Forumu kullanamıyorum bana msn adresini verebilirmisin ? Bazı şeyler sormam lazım sana sonra mesajını editlersin ikimizde açığız çünkü.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.