[YERLİ VE MİLLİ UYGULAMA] bence bi bak derim :)

Uygulamayı Kullanıyormusun

• Kullanılan toplam oy
    33
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sh

Üye
31 Ara 2018
107
41
sh
Güzel olmuş denedim. Eline emeğine sağlık. Aynı bunun gibi bir şeyi instagram için falan yapsan fena olmaz :)

xmod752

Üye
18 Eyl 2015
150
2
29
Ama biraz daha gelistirirsen süper olur aga kolay gelsin :)

Aklımda Çok iyi bi fikir var aslında Login kısmı eklicem ve her kullanıcının sarkıların isimleri orda kayıtlı olcak yani telefona bişey olsa bile başka telefonu geçtiğinde senin en baştan en sona indirdiğin şarkıların isimleri orda olcak ve tek butonla
hepsi yerel depolamaya geçecek

DarkHawk06

Uzman üye
12 Şub 2016
1,046
8
Pandora
Anlatım ayrı bir harika konu ayrı bir güzel. Daha güzeli bunu sketchware ile yapmanız.Tek kelime ile tebrik ediyorum.Başarıların daim olsun.Daha güzel konular görmek niyetiyle..

xmod752

Üye
18 Eyl 2015
150
2
29
Ellerine Sağlık başarılarının devamını dilerim.

Anlatım ayrı bir harika konu ayrı bir güzel. Daha güzeli bunu sketchware ile yapmanız.Tek kelime ile tebrik ediyorum.Başarıların daim olsun.Daha güzel konular görmek niyetiyle..

Hocam yararli gerçekten. Elinize saglik

Allah yardımcın olsun bu işlere kafan çalıyor insalalh daha iyi yerlere gelirsin

Hepinize Ayrı Ayrı Teşekkür Ediyorum Yorumlarınızdan Dolayı Sağolun :hosnut

Mikasa

Yeni üye
1 Tem 2018
38
0
Teşekkürler çok yararlı ve başarılı bir uygulama olmuş. Ellerine sağlık başarılarının devamını dilerim.😊

xmod752

Üye
18 Eyl 2015
150
2
29
eline sağlık resimler çok hoş gözüküyor :)

Emeğine sağlık dostum. Gayet kullanışlı uygulama, başarılar dilerim :)

Teşekkürler çok yararlı ve başarılı bir uygulama olmuş. Ellerine sağlık başarılarının devamını dilerim.😊

Elinize sağlık güzel ve işe yarar bir program olmuş

Elinize sağlık güzel görünüyor.

Yardımlarınızla Artık Google Playdeyiz

cenktosun

Üye
1 Ocak 2019
68
0
Dünya
Eline emeğine sağlık hocam çok başarılı, ne kadar ıphone kullanıcısı olsam da tanıdığım android kullanıcılarına kesinkikle önereceğim 👍🏻

Shorpm

Uzman üye
11 Ara 2015
1,176
8
Underground
SnapTube çok güzel ve hiç reklam almıyorum sadece programa ilk girişimde bir Google Play uygulamasına yönlendiriyor onu da hemen beklemeden kapatabiliyorum. Yerli yapımının çıkarılmış olması güzel bir şey ama Whatsapp yerine Bip diyorsun fakat artık bazı şeyleri kabullenmek lazım yabancılar programlama, yazılım geliştirme konusunda ŞUANLIK bizden daha iyiler. Senin de %95 Whatsapp kullanıp Bip'i savunman saçma biraz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.