Yeşil Renkli Şifrelenmiş Dosyalar 14gb Dosyalarım Gitti Lütfen Yardım Edin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

qadiir

Üye
21 Şub 2011
212
0
Arkadaşlar daha önce nasıl şifrelediğimi bilmiyorum ama bir çok klasör ve dosyayı şifrelemişim Aradan 1 Ay Geçti Pcme Format Attım Fakat Taşınabilir Hdd Deki Bütün Dosyalarım Yeşil renkte ve açmak İstediğmde. Windows Belirtilen Yoldaki Dosyalara Ulaşılamadı Gerekli İzine Sahip Olmaya Bilirsiniz Diyor Makineyi Wİndows 7yi Administrator Yaptım Fakat Hiçbir şey Değişöedi, Ve klasörlerin ve dosyaların rengi yeşil olarak görünüyor. bunları nasıl kurtarabilirim

Yakllaşık 7 saattir Forumları Geziyorum 86 Tane Program İndirdim Denedim Ama yok Gerçekten Önemli programlarım kalsörlerim var 14gb programım var Birdaha geri getirmem imkansız lütfen yardımcı OlUN :(

W£$L£Y

Katılımcı Üye
10 Ara 2010
386
0
Geldigimin Ne Önemi Var
Arkadaşlar daha önce nasıl şifrelediğimi bilmiyorum ama bir çok klasör ve dosyayı şifrelemişim Aradan 1 Ay Geçti Pcme Format Attım Fakat Taşınabilir Hdd Deki Bütün Dosyalarım Yeşil renkte ve açmak İstediğmde. Windows Belirtilen Yoldaki Dosyalara Ulaşılamadı Gerekli İzine Sahip Olmaya Bilirsiniz Diyor Makineyi Wİndows 7yi Administrator Yaptım Fakat Hiçbir şey Değişöedi, Ve klasörlerin ve dosyaların rengi yeşil olarak görünüyor. bunları nasıl kurtarabilirim

Yakllaşık 7 saattir Forumları Geziyorum 86 Tane Program İndirdim Denedim Ama yok Gerçekten Önemli programlarım kalsörlerim var 14gb programım var Birdaha geri getirmem imkansız lütfen yardımcı OlUN :(

masa üstüne winrar ac ve o konuma git orda n winrar beya 7zıp mı öle program avr onla ac kesin acar yeşil olmasının sebebiden bence bak dosyaya sag tuş özelliklerde sag altta gelişmiş var ona tıkla secili secenekleri iptal et ve tamam de ve sonuc yaz buraya :secret

shergar5555

Katılımcı Üye
14 May 2009
728
0
keşke bilseydim :=)
Dosya veya klasörün şifresini çözmek için

1. Şifresini çözmek istediğiniz dosyayı veya klasörü sağ tıklatın ve Özellikler’i seçin.
  2. Genel sekmesini ve sonra Gelişmiş'i tıklatın.
  3. Veriyi korumak için içeriği şifrele onay kutusunu temizleyin, Tamam'ı tıklatın ve ardından Tamam'ı tekrar tıklatın.

L!L!

Katılımcı Üye
31 Mar 2008
425
0
Eskişehir
Kardeşim istediğin herşeyi dene yinede olmaz çünki format atmışsın sertifikalar silindiği için hiç bir türlü değişiklik yapamazsın dvd cd lere atamazsın hatta şarkı ise dinleyemez resim ise göremezsin aynısı başıma geldi . . .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.