Ygs-fen bilimleri konulari

Amon Hutep

Katılımcı Üye
16 Eki 2011
498
0
Selamun aleykum ben universite ogrencisiyim ama bolumumden memnun degilim simdi tekrar sinava hazirlanmak istiyorum ama bu sefer sayisaldan hazirlanacam ama fen bilimlerinde pek bisey bilmiyorum bana ygs fen bilimlerinde kolay konulari soyleyebilirmisiniz ?? 15 net civarinda yapsam yeterli olur.

Baysal

THT
21 Eki 2012
15,743
7
1,506
Merhaba

Fiziğin doğası, kuvvet ve hareket bana kolay gelmiştir hep. Vektör bir adet kesinlikle çıkar dikkatli olursan garanti net. Ayrıca elinde kimya ygs simetri var ise bitir kitabı. Tm ciler bile 9-10 net çıkarabiliyor ygs kimyadan. Biyolojiyede palme a b kitabından çalışın. Ygs kimya başlı başına kolaydır zaten bir kaç konusu hariç. Doğru düzgün çalışılırsa +37-38 net çıkartılabilir.

Amon Hutep

Katılımcı Üye
16 Eki 2011
498
0
Merhaba

Ygs kimyanın en başından başlayabilirsiniz söylediğim kitap çok faydalıdır. Zaten ygs kimya çok kolaydır konu atlamanız gerekmez.

çok sagol yardımın için ama anlatmak istediğim konuların sıralanıışı nasıl oluyo onu sormak istedim mesela kimya her yerde ondan sonraki konu periyodik cetvel hani bunların böyle sıralanışı soruyorum bi konuyu öğrenmeden diğerine geçmemek için

Baysal

THT
21 Eki 2012
15,743
7
1,506
çok sagol yardımın için ama anlatmak istediğim konuların sıralanıışı nasıl oluyo onu sormak istedim mesela kimya her yerde ondan sonraki konu periyodik cetvel hani bunların böyle sıralanışı soruyorum bi konuyu öğrenmeden diğerine geçmemek için

Tekrar merhaba

Kimya Bilimi
Atom ve Yapısı
Periyodik Sistem
Kimyasal Türler Arası Etkileşimler
Asitler-Bazlaar ve Tuzlar
Bileşikler
Kimyasal Tepkimeler
Kimyanın Temel Yasaları
Maddenin Halleri
Karışımlar
Endüstride ve Canlılarda Enerji
Kimya Her Yerde

spulaction

Üye
5 Haz 2016
148
0
Brooklyn
Merhaba

Fiziğin doğası, kuvvet ve hareket bana kolay gelmiştir hep. Vektör bir adet kesinlikle çıkar dikkatli olursan garanti net. Ayrıca elinde kimya ygs simetri var ise bitir kitabı. Tm ciler bile 9-10 net çıkarabiliyor ygs kimyadan. Biyolojiyede palme a b kitabından çalışın. Ygs kimya başlı başına kolaydır zaten bir kaç konusu hariç. Doğru düzgün çalışılırsa +37-38 net çıkartılabilir.
dostum abartmaya gerek yok . 37-38 net Türkiye 1.si yapıyor ancak . Sayısal öğrencisi olarak Fen'de 25 net yeterli . Fakat yeni giren biri için 18 net bile yeterli . 37-38 gerçekten baya bi mübalağa olmuş .

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.