Yıldızları Gösteren Program!!

Remiks

Üye
25 Şub 2014
53
0
Yıldızları yani şifreleri Gösteren Program!! (ÇÖZÜLDÜ)

Yıldızları gösteren program var mı? ben aradım bulamadım bulduklarımıda ben kullanamadım. Bilen varsa link verebilir mi yada isim ?

Son düzenleme:
15 Eki 2014
79
0
Böyle bişey için programın kodlarında oynama yapman lazım yani mesela msn nin kodlarını değiştirmen lazım yapabiliyorsan yap derim :D.

Ama Facebook gibi internet sitelerinde yapabilirsin.

Anlatım :

(Fatal Özel Anlatım.)

1.www.facebook.com gir.
2.Şifre kutusuna sağ tıkla ve öğeyi denetle de.
3.Oradaki satırda type = "password" yazacaktır.Tırnağın içindeki password u sil tırnaklar kalsın :)

Remiks

Üye
25 Şub 2014
53
0
tmm bi deniyim peki bu her facebook hesabında işe yarar mı ? Kullanacağım hesap benim değil bi arkadaşın iddalaştık çalarsın çalamazsın diye onun için arıyorum. Hemde kendimi geliştirmiş olurum.

MaskHacker

Uzman üye
14 Eki 2013
1,531
3
C:/
Böyle bişey için programın kodlarında oynama yapman lazım yani mesela msn nin kodlarını değiştirmen lazım yapabiliyorsan yap derim :D.

Ama Facebook gibi internet sitelerinde yapabilirsin.

Anlatım :

(Fatal Özel Anlatım.)

1.www.facebook.com gir.
2.Şifre kutusuna sağ tıkla ve öğeyi denetle de.
3.Oradaki satırda type = "password" yazacaktır.Tırnağın içindeki password u sil tırnaklar kalsın :)

Bu tür şeyleri bırakın derim :) Hem sizin için hem herkes için iyi olur.

Çalmak istiyorsan bir rat-keylogger kullanmayı öğren. Forum üzerinde zaten bunlarla ilgili yığınla konu var. Hakops Logger önerimdir ilk başlangıç için kolay bir program.

VITALLION

Özel Üye
12 Nis 2013
10,988
30
26
Kardeşim facebook vb. internet siteleri üzerinden öğeyi denetle yaparak yıldızları görebilirsin.

Sağ tık>Öğeyi Denetle>Password yazan yeri sil>Göster yaz>Enter de
bunu yaparsan şifre gözükecektir.

neoplan37

Uzman üye
26 Şub 2014
1,696
1
C://

Çalmak istiyorsan bir rat-keylogger kullanmayı öğren. Forum üzerinde zaten bunlarla ilgili yığınla konu var. Hakops Logger önerimdir ilk başlangıç için kolay bir program.

Kardeşim araştırmak iyidirrr,hem simdi bu arkadaş diyelimki benim facemi hackliyecek,bana nasıl yedirirki serwerini veya bir başkasına,sm'si çok çok iyi olsa bile zorr tat yedirmek zorlaştı ama imkansız degil

15 Eki 2014
79
0

Bana artistlik mi yapıyosun anlamadım rat %99 Donanım %99 .Ağzımı açtıracaksın şimdi.Lamer ya.Adamın sorduğuna cevap verdik.Sen ömrünün 2 katı daha okusan anca o dereceye gelirsin.O imzandakileri bilmen için çok büyümen lazım :)

Remiks

Üye
25 Şub 2014
53
0
Kardeşim facebook vb. internet siteleri üzerinden öğeyi denetle yaparak yıldızları görebilirsin.

Sağ tık>Öğeyi Denetle>Password yazan yeri sil>Göster yaz>Enter de
bunu yaparsan şifre gözükecektir.

peki bişey daha soracağım hani şifremi unuttum diyorum ya sonra kendimi tanıtıyorum orda ileti gönderilecek msnin baş harfi ve son harfini gösteriyor arası yıldız oluyor ya oradaki yıldızları nasıl gösterte biliriz aynı yolla buda olurmu ?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.