Yıllardır Aynı Rat'ları Kullanmaktayız ?

hackeralp24

Uzman üye
17 Ağu 2011
1,703
0
TurkHackTeam
Beyler 2yıl önce no-ip adresim kapandığı için bütün ratı falan herşeyi silmiştim. Şimdi yeniden başlıyorum ama hiç yeni rat veya yeni versiyon falan çıkmamış hala Darkcomet 5.3.1 Spynet 2.6 Spycronic 1.02 Cybergate 3.4.2.2 Xtreme 3.6 hala bunlar var ortalıkta

Şuan için özellikle Windows 8 ve 8.1'de stabil bağlantı veren en iyi rat nedir ? Şuana kadar denediklerim arasından sadece Spycronic stabil bağlantı verdi diğerleri ya hiç gelmedi ya geldi gitti (windows 8 ve 8.1 için konuşuyorum onlar için lazım bana zaten) tavsiyeleriniz neler ?

Son düzenleme:

hackeralp24

Uzman üye
17 Ağu 2011
1,703
0
TurkHackTeam
Yorumlar için teşekkürler deneyeceğim ve denemelerim devam ediyor bakalım en stabil özellik konusundada tatmin edici bir rat bulursam

Duckdns kullanıyorum zaten artık no ip ye güvenim kalmadı :)

Birde hakops ratta karşıya dosya gönderip çalıştırma varmı arkaplanda yoksa benmi bulamadım ekstra olarak kullandığım bir stealer mevcut ve ben ratı attıktan sonra stealer serverinide atıyorum rattan kurbana

hackeralp24

Uzman üye
17 Ağu 2011
1,703
0
TurkHackTeam
http://www.turkhackteam.org/trojan-ve-virusler/1040997-hakops-rat-v2-stabil.html Buyur Kardeşim :)

Hakopsta karşı pcde arkaplanda birşey çalıştıramıyoruz bu benim çok sık kullandığım bir özellik o yüzden kullanamıyorum yoksa rat cidden gayet güzel olmuş ama karşıda dosya çalıştırma normal ve gizli şeklinde özellik eklenip yeni bir versiyon çıksa süper olur

erhanyavuz25

Katılımcı Üye
5 Ağu 2008
272
0
Yorumlar için teşekkürler deneyeceğim ve denemelerim devam ediyor bakalım en stabil özellik konusundada tatmin edici bir rat bulursam

Duckdns kullanıyorum zaten artık no ip ye güvenim kalmadı :)

Birde hakops ratta karşıya dosya gönderip çalıştırma varmı arkaplanda yoksa benmi bulamadım ekstra olarak kullandığım bir stealer mevcut ve ben ratı attıktan sonra stealer serverinide atıyorum rattan kurbana

Karşıya dosya gönderip çalıştırma özelliği fq ratta var..

Konu linki;

http://www.turkhackteam.org/trojan-ve-virusler/1095764-fq-rat-dunyada-ilk-tamemen-online-portsuz-programsiz-rat-sistemi-tr.html

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.