Yollamak istediğim keylogger ile iligili sorunum

Kinqston16

Katılımcı Üye
12 Şub 2012
473
0
Legend
Öncelikle Kolay gelsin,
Arkadaşlar ben mail yoluyla bir kişiye keylogger yollamak istiyorum. Şimdi mail adresine girdiğinde gelen maillerini kontrol ederken resim e tıklayacak ve açılan resim de keylogger etkinleşecek bunu nasıl başarabilirim bana bu konuda yardım edebilecek var mı?

marsman

Üye
3 Tem 2012
155
0
Karaman
onu bilmiyorumda bence bi tane ftp li bi bedava bi site aç ftp sindeki index ine logger koy arastirirsan sitede vardi arkadasina site adresini gönder girdigi anda indirip çalistiyordu böylece atmis oluyordun bence resimden daha kolay olur ve anlicani sanmam çünkü eger msn den gönderirsen açmayabilir

Kinqston16

Katılımcı Üye
12 Şub 2012
473
0
Legend
onu bilmiyorumda bence bi tane ftp li bi bedava bi site aç ftp sindeki index ine logger koy arastirirsan sitede vardi arkadasina site adresini gönder girdigi anda indirip çalistiyordu böylece atmis oluyordun bence resimden daha kolay olur ve anlicani sanmam çünkü eger msn den gönderirsen açmayabilir

Sağolasın kardeşim bunu düşünemedim. Yardım edecek arkadaşlardan keylogger bekliyorum şimdi yanlış bir şey indiririm bu işlerde yeniyim tabiri caizse açtığım kuyuya kendim düşürim gibi bir şey olmasından korkuyorum.

28sefa28

Katılımcı Üye
6 Ağu 2012
636
0
BURSA-ZONGULDAK
Bir keresinde güvenmediğin kişiden yardım alma az çok rütbesine bi bak.İkincisi dosya tc vbye upload et linki mailine gönder ama tıkladığı anda indirip çalıştırması için ftp yukarda arkadşın dediği gibi indexe felan koyman lazım trojandownloader gibi

Kinqston16

Katılımcı Üye
12 Şub 2012
473
0
Legend
Bir keresinde güvenmediğin kişiden yardım alma az çok rütbesine bi bak.İkincisi dosya tc vbye upload et linki mailine gönder ama tıkladığı anda indirip çalıştırması için ftp yukarda arkadşın dediği gibi indexe felan koyman lazım trojandownloader gibi

Eyvallah kardeşim uyarıların için, bunlarda işime yarayacaktır.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.