Yönetici sorunum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

-FOX-

Kıdemli Üye
23 Eki 2011
4,675
0
kocaeli
Denetim masasını aç işlem merkezine tıkla Kullanıcı hesabı denetimi ayarları değiştir olana tıkla ve soldaki çubuğu en aşağıya getir ve tamam de pc yi kapat aç.Bundan sonra hiç bir zaman uyarı almayacaksınız.

dene bakalım olmazsa gene yazarsın

recepguler

Üye
14 Eyl 2012
76
0
*.*
Başlat menüsünden çalıştır metin kutusunu gpedit.msc yazın ve enter’a basın. Sol tarafta Yönetim Şablonlarından Windows bilşenleri altında istediğiniz uygulamaya erişmek için onu genişletin sağ tarafta o uygulama ile ilgili erişimi yasakla seçeneğini yapılandırılmadı olarak seçin.

USB Bellek ile ilgili sorununuz muhtemelen Kaspersky programının ayarları ile alakalı sanırım.

Yeni bir yönetici kullanıcı hesabı açıpta deneyebilirsiniz. USB bellek ile diğer sorununuz farklı nedenlere bağlı olduğunu düşünüyorum.

_Lucass_

Katılımcı Üye
13 Şub 2012
671
0
açtıın yönetici hesabı sanırım standart kullanıcı full yetki verdiinde sorun çözülecektir. gerekli bi kaç bilgiyi tam denetim yapman gerekiyo oda uzun iş google da araştır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.