YouTube Hak Sahibi

LasTShooT

Üye
4 Şub 2012
101
0
Bursa
Youtube'ye vıdeo atıyorum, youtubede olan bır vıdeo eklemeler falan yapıyorum ıntro ve aralara, ama bana bu vıdeodan para kazanamazsınız dıyor? 3. Telıf hakkı falan.

Yardımcı olabılecek var mı? Nasıl Çözerım.

Lowind

Kıdemli Üye
21 Kas 2015
4,510
0
26
☪Turan
Uuuu bence o kanal gitmiş benimde 1000 abonelik kanalım vardı para kazanma en sonunda devre dışı kalmıştı bence intronda copyright yada videonun arkasında müzik çalıyorsa copyright yiyordur benim düşüncem bu yeni kanal açman daha iyi bence + yeni kanal açtığında 1-2 video at adsense üyeliğini etkinleştir sonra partner bul kendine öyle öyle partnerlik değiştirirsin saten şuan tüm youtuberların partneri var yani yoksa onlarda copyright yerlerdi :D

Lowind

Kıdemli Üye
21 Kas 2015
4,510
0
26
☪Turan
Yalnız değılım kardeşm arkadaşım var, ama vıdeolarımız ınternetten bulma. Kanal yenı 1 günlük?

Tabi kapanır bide soruyorsun niye telif yedi diye az mantıklı düşünün ya valla arkadaşın var git onunla oyun videosu filan çek izlenmesede devam ettir başkasının videolarını alıp atma youtubeye partnerlerin bile kurtaramaz seni hatta bunun yüzünden dava bile açıla bilir.

KoyuAdam

Kadim Üye
5 Şub 2012
5,873
14
müzik başlıca telif hakkı sebeplerinden. video sahibi telif hakkı istemeyecek olsa bile müzik yüzünden videolar telif yiyor. Dolayısıyla para kazanamıyorsun. Kazandığın para davacıya gidiyor. Telif hakkı istemeyen müzikleri kullan. Emek yiyen adam youtube'da para kazanamıyor . Böyle yaparım diye düşünüyorsan direk bırak bu işleri tek kuruş kazanamazsın vakit israfı olur sadece.

Pscyx

Üye
25 Ocak 2016
113
0
Ötüken
Video içerisinde kullandığınız her türlü materyal, araç, müzik, resimden dolayı telif hakkı yiyebilirsiniz. Özellikle de müzikten anında telif hakkına alır. Telif hakkı olmayan müzikleri kullanmaya dikkat edin.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.