Youtube Hakkinda

faro55

Katılımcı Üye
11 Eyl 2012
451
1
Herkese iyi geceler iki arkadasimla beraber oyun-teknoloji inceleme uzerine bir youtube kanali ictik.Bu isi profesyonel anlamda yapmak istiyoruz.Bu konuda tavsiyelerinizi yorumlarinizi elestirilerinizi bekliyorum iyi kotu yorum yapan herkese simdiden tesekkurler.

S4R3N

Uzman üye
6 Haz 2016
1,038
1
Dostum Oncelikle 16 Mbps Ve Ustu Internet Bir Adet 720p Veya Ustu Ceken Bir Video Kamera Birde Sesi Cok Net Alan Bir Mikrofon Ve Tabii Bir De Sabir

faro55

Katılımcı Üye
11 Eyl 2012
451
1
Kayit icin xsplit gamecaster kullaniyorum orjinal olarak sistemim iyi ancak mikrafon konusunda biraz sorun var ucuz ama baslarda isimi gorecek bir mikrofon onerebilir misiniz?

faro55

Katılımcı Üye
11 Eyl 2012
451
1
Korku oyunlari haric ve ilk baslarda facecam gerekmez dedikleri icin kullanmiyorum yoksa evde hem profesyonel kamera+tripod hem de webcam var zaten.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.