YouTube hk.

HaCKiNG0

Üye
30 Eki 2013
177
0
Merhaba arkadaş mybb forum sitesinde bir konudaki linkleri görebilmek için YouTube kanalına abone olması gerek şeklinde bir link bırakmak istiyorum. Yani kişiler YouTube abone olmadan linki görmesin bunu yapmak mümkün mü?

Ariss

Kıdemli Üye
8 Mar 2016
4,583
1
114
uzay
Mümkün diye biliyorum. Daha önce defalarca gördüm fakat nasıl yapıldığını bilmiyorum. Genelde yabancılar kullanıyor

Ekleme: Yönlendirme tarzı birşey yapılabilir.

Son düzenleme:

HaCKiNG0

Üye
30 Eki 2013
177
0
Genelde yorum yaparak linki görebilirsiniz şeklinde var ama YouTube abone ol olarak bulamıyorum

Yardımcı olabilir misiniz?

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.