Youtube Kanalı Açmak

549

Katılımcı Üye
30 Nis 2012
477
0
Giresun,Görele
Arkadaşlar ben bir youtube kanalı açacağım ve nasıl, nerden başlamam gerektiğini bilmiyorum öncelikle şu kanalı örnek vereyim Yesildevin Maceraları Buna benzer bir kanal açmak istiyorum oyun videoları falan çekmek bi kere denedim ama laptop kullanıyorum ve fan sesi her şeyi bozdu bana sadece insan sesi yakalayabilen bir video çekme programı bulabilir misiniz ve dediğim gibi püf noktalarını anlatırsanız sevinirim :)

ali0254

Katılımcı Üye
3 Haz 2013
711
0
Arkadaşlar ben bir youtube kanalı açacağım ve nasıl, nerden başlamam gerektiğini bilmiyorum öncelikle şu kanalı örnek vereyim Yesildevin Maceraları Buna benzer bir kanal açmak istiyorum oyun videoları falan çekmek bi kere denedim ama laptop kullanıyorum ve fan sesi her şeyi bozdu bana sadece insan sesi yakalayabilen bir video çekme programı bulabilir misiniz ve dediğim gibi püf noktalarını anlatırsanız sevinirim :)

Youtube ' a Gir sağ üst köşede Oturum aç'a bas eğer Gmail hesabın varsa giriş yap yoksa hesap oluştura basıp hesap oluştur.Otomatik olarak sana kanal açılacaktır video yükleyip düzenleyebilirsin!

549

Katılımcı Üye
30 Nis 2012
477
0
Giresun,Görele
- Burdan Kaydol

- Youtube'den Giriş yap
- İstediğin videoyu yükle
- Yüklemeden önce videonu düzenlemek, efekt vermek istiyorsan sony vegas adlı programı kullan.

-> İzleyici çekmek istiyorsan, insanların ilgi duyabileceği videolar yüklemen yeterli.

bu kadar..

Çokçokçok sağol kardeşim de bir ricam daha var ben videoyu çekerken laptoptan fan sesi çok çıkıyor bu yüzden videoda sürekli vızzzzz diye ses çıkıp duruyor ya şu fanı durdurmam ya da insan sesi duyan bi programa da ihtiyacım var etraftaki diğer sesleri silen falan

rest00

Katılımcı Üye
12 Ağu 2011
374
0
Eğer fan sesi çok geliyorsa ise bir mikrofonlu kulaklıklar oluyor ondan satın almak gerekir.
Alacak durumum yok diyorsanız ise tek çare fanı temizleyin veyahut sessiz çekim yapın.

Oyun video çekmek istiyorsanız En kaliteli Program "FRAPSDIR" Nerdeyse herkes fraps kullanıyor.

Oyunlar Fps düşmesini engeller ve oyunlarda kasma yapmaz.

Eğer Fraps sorunlu ise "BANDİCAM" Programını google'ye yazıp indirebilirsin.

Yalnız "Bandicam" Programının süresi 10 dakikadır. Part Part Ayırman gerekmekte 10 dakikdan fazla video çekmek istiyorsan lisans satın alman lazım.

Videolarının boyutu oldukça yüksek olacak. 20 DAKİKALIK VİDEO 6-7GB Felan gibi bunların boyunu düşürmen için "Video Converter" Programını kullan internette kullanımını bulabilirsin.

Videolarının başına intro felan koymak istiyorsan "CAMTASİA" Programını indirmeni öneririm herkesin kullandığı edit programı..

Gereken herşeyi yazdım sorun olursa yazabilirsin kolay gelsin.

lKenpachi

Kıdemli Üye
11 Nis 2013
2,709
0
C.İ.N City
Tasarımı yapamıyorsan yardımcı olabilirim tasarım konusunda, Kanal açmak basit sadece ne video koyucağın belli.
Yani bir isim yapıcaksın ki hep o videoya yöneliceksin.:RpS_glare:
2.Olarak fan sesinin çıkmasıda normal birşey durduramazsın, soğutucun varsa bile normalde bilgisayarın var ama laptopun altına yüksek bir kitap koy ama fanın altına değil :RpS_lol: Yan kısmına koyarsan ses gelmez. veya bilgisayar altı soğutucu al işini görür

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.