Youtube Kanalıma kaç para gelir

BloodlyHkk

Üye
5 May 2014
163
0
Kanalımı acalı 1 hafta oldu adsense ekledim fakat alabilcegim parayi göstermiyor sizce ne kadar ve ne zaman gelir abonem 1024

WY0pvE.png

Coolkinq12

Kıdemli Üye
5 Haz 2016
2,764
0
Homeworld
Böyle insanlara yemin ederim gıcık oluyorum tam 2012 den beri YouTube işindeyim daha yeni 1.000 abonem oldu böyle kul hakkı yiyiyorsunuz ya acayip sinir oluyorum!
1 haftada 1.000 abone ne kardeşim! Nasıl bir bot bu!

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
4
390
Ankara
Üstad Big G'yi kandırıp, böyle sıfırdan gelir yapabilmiş kimse yok..

6000 gösterim, 0.5 tl bgbg var. Normalde hesabında 3 lira olmalıydı. Yoksa sayfan inceleme altında demektir, yakında yasağı yersin.

Coolkinq12

Kıdemli Üye
5 Haz 2016
2,764
0
Homeworld
Üstad Big G'yi kandırıp, böyle sıfırdan gelir yapabilmiş kimse yok..

6000 gösterim, 0.5 tl bgbg var. Normalde hesabında 3 lira olmalıydı. Yoksa sayfan inceleme altında demektir, yakında yasağı yersin.

YouTube bu sıralar güvenlik kontrolünü artırdı. "Burak Oyunda"nın doğrulamasını bile kaldırdı... Yakında kendisi bile gidebilir... Adamın o kadar abonesi var izleyici sayısı maks 300 bin o'da 1 haftada anca

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
4
390
Ankara
YouTube bu sıralar güvenlik kontrolünü artırdı. "Burak Oyunda"nın doğrulamasını bile kaldırdı... Yakında kendisi bile gidebilir... Adamın o kadar abonesi var izleyici sayısı maks 300 bin o'da 1 haftada anca

Üstad ben dahil, bir çok arkadaş google'ın sistemini inceliyoruz. Asla açık bulamadık demiyorum, bulduk.. Ama bulunan açık, maksimum 1 ayda kapatılıyor. Sorun orada zaten.

Şimdi kendimi bu konuda övmeyi severim. 16 yıllık programcılık geçmişim var. Öğrenmeyi de severim..

Ama google'da 16 yıllık programcılık geçmişi olan ve öğrenmeyi seven 30 kişi var. Gün boyu tek işleri sahtekarlık aramak..

Ben youtube ile uğraşmayı yaklaşık 1.5 sene önce bıraktım, pes ettim. Maksimum bir seferde 30 küsür tl kazandım. Sanırım 4 defa da yasak yedim. Olmuyor... Daha ufak firmaları kandırmanızı tavsiye ederim. Elemanların programcısı çok, senin ne halt ettiğini eninde sonunda anlıyorlar.

Coolkinq12

Kıdemli Üye
5 Haz 2016
2,764
0
Homeworld
Üstad ben dahil, bir çok arkadaş google'ın sistemini inceliyoruz. Asla açık bulamadık demiyorum, bulduk.. Ama bulunan açık, maksimum 1 ayda kapatılıyor. Sorun orada zaten.

Şimdi kendimi bu konuda övmeyi severim. 16 yıllık programcılık geçmişim var. Öğrenmeyi de severim..

Ama google'da 16 yıllık programcılık geçmişi olan ve öğrenmeyi seven 30 kişi var. Gün boyu tek işleri sahtekarlık aramak..

Ben youtube ile uğraşmayı yaklaşık 1.5 sene önce bıraktım, pes ettim. Maksimum bir seferde 30 küsür tl kazandım. Sanırım 4 defa da yasak yedim. Olmuyor... Daha ufak firmaları kandırmanızı tavsiye ederim. Elemanların programcısı çok, senin ne halt ettiğini eninde sonunda anlıyorlar.

Yok kardeşim ben bot atmıyorum :) Kolay gelsin

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.