Youtube'dan Adres Tespiti Hk

AXPA

Kıdemli Üye
13 Ocak 2018
2,340
2
150
New World
Mahkeme kararı ile tespit edilmesi çok kolay. Video'nu VPN kullanarak ve kaynak olarak seninle bağımsız server hesap kullanmadıysan seni bulmaları zor değil.

ByMuratTr

Kıdemli Üye
19 May 2016
2,234
1
Anadolu
Hocam emin olun konuda bana hak vermeyecek hiç kimse yoktur.kanalıda içerikleride sildim ama kafam karıştı.şimdi dava etseler bulabilirler mi gerçi şuda var videoyu dava etseler işçilerin fazla mesai paralarını ödemediklerinin kaydı ortaya çıkmış olacak dolayısıyla kendilerine dokunacak ucu.şu durumda dava edebileceklerini sanmıyorum ama yinede başımı belaya sokmak istemiyorum yasal açıdan

Dava ederlerse polis sizi her türlü bulur. Merak etmeyin, devletten kaçımmaz Kendileri de ceza yiyecekse dava etmezler bence de hocam. Videoda yasalara aykırı bir şey yoksa birşey olacağını da sanmam. Tavsiyem video çekmek yerine bu şikayetlerinizi iletebileceğiniz kuruluşlara ulaştırmanızdır.

ByMuratTr

Kıdemli Üye
19 May 2016
2,234
1
Anadolu
aslında youtube hesabını internet kafeden açtım , videoyuda aynı internet kafeden yükledim ancak daha sonra aynı videoyu geliştirip evimden bu hesaba girip yükleme yaptım dolayısıyla sanırım bu işlemden dolayı bulunabilir.videoda ses kaydı var sadece ama bu ses kaydını yapan kişi ben değilim ayrıca ses kaydında mesai paralarını ödemiyoruz diye ses kaydını yapan kişiyi işten attıkları var.yani bu durumda dava edebileceklerini sanmıyorum çünkü kendi yaptıkları usulsüz işleri kabullenmiş olurlar sanırım ayrıcada bir sürü iiçiyle mahkemelik oldukları için bu video diğer işçiler tarafındanda mahkemede kullanılabilir duruma gelebilir diye düşünüyorum o yüzden dava edecek kadar yemez diyorum

Arkadas firavuna köle mi oldunuz nasıl bir yer öyle :trl bilmiyorum seni zora sokar mı ama o işten çık başka dükkan mı yok? Çıkarken de ifşa et onları bari boşa gitmesin :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.