youtubeye yüklediğim video gözükmüyo

sokomonikO

Yeni üye
24 Eyl 2010
30
0
arkadaşlar youtubeye yüklediğim videonun linkini başkalarına atınca

Bu video, AdRev for Rights Holder, AuthentiCOfficial ve AdRev Publishing adlı iş ortaklarının sağladığı ve iş ortaklarının birinin veya birkaçının telif hakkı nedeniyle engellediği içeriğe sahip.

diye bir hata ile karşılaşıyorlarmış kaç defa sildim yükledim olmuyo video bana gözüküyor sadece
bunun sebebi nedir sölermisiniz sorun sadece yüklediğim video da

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.