100-200 adet Gmail hesabı açmak için ne yapmam gerekiyor?

emirhankesti13

Yeni üye
4 Şub 2019
11
0
arkadaşlar uzun zamandır üzerinde çalıştığım bi projem var ve bunu insanlara mail yoluyla aktarmak istiyorum. elimde bir reklam şeması vs. hazır sadece alıcılara ulaşmakta zorluk çekiyorum ve 100-200 adet gmail hesabına ihtiyacım var.(sadece e-mail adresi lazım fake script gibi şifre çalma gibi bi olayım yok amacım sadece reklam). nasıl çözebilirim bu sorunu cevaplarınız için şimdiden teşekkürler

Moderatör tarafında düzenlendi:

SinyorH4CK

Üye
2 Ocak 2020
111
3
NetWork
Cevap: 100-200 gmail adresine ihtiyacım var

herkese iyi forumlar öncelikle konu yanlış yerdeyse lütfen taşınsın, kaldırılmasın

arkadaşlar uzun zamandır üzerinde çalıştığım bi projem var ve bunu insanlara mail yoluyla aktarmak istiyorum. elimde bir reklam şeması vs. hazır sadece alıcılara ulaşmakta zorluk çekiyorum ve 100-200 adet gmail hesabına ihtiyacım var.(sadece e-mail adresi lazım fake script gibi şifre çalma gibi bi olayım yok amacım sadece reklam). nasıl çözebilirim bu sorunu cevaplarınız için şimdiden teşekkürler

Projenin amacını söylersen yardımcı oluruz.

gnghetto

Yeni üye
2 Nis 2020
3
0
06
Cevap: 100-200 gmail adresine ihtiyacım var

bir aralar gmail vardı dostum, bulursam atacağım. diğer arkadaşlar için söylüyorum adamı neden kötülüyorsunuz ki sadece yardım istemiş.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.