Admin Panel Parola Bulmak

ARESTA01

Yeni üye
29 Ocak 2019
14
2
Bulduğum bir sitede Admin paneli ve kullanıcı adını buldum fakat şifreyi nasıl kırıcam.
wordpres: 6.2.2versiyon.

7uiwpt1.jpeg

Moderatör tarafında düzenlendi:

rootibo

Kıdemli Üye
13 Mar 2023
2,168
1,460
Bulduğum bir sitede Admin paneli ve kullanıcı adını buldum fakat şifreyi nasıl kırıcam.
Admin panel buldun user buldun ama sifre bulamadin ?
database cekdinmi ? ordan ulasa bilirsin dostum

diyelimki ordan bulamadiniz manuel sizmayi deneyin basit yolu odur .

Grimner

Adanmış Üye
28 Mar 2020
6,325
4,806

7uiwpt1.jpeg
Wordpress sitelerinde admin panelini ve kullanıcı adını bulmak zaten kolay. Sen daha baştasın. Biraz araştırma ile devamını öğrenmen iyi olacaktır.
Soruna gelirsek;
Versiyon, eklenti açıkları ile siteye sızmaya çalışabilirsin.
İlla şifre bulacağım dersen, brute force deneyebilirsin ama çok yavaş olacaktır. O yüzden nokta atışı bir wordlist lazım.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.