Çözüldü Akıllı Saat Hangi Adaptörle Şarj Edilmeli

sametghack68

Katılımcı Üye
14 Tem 2023
275
73
Tek Başına
Arkadaşlar akillı saat aldım ben bunu kaç volt ve kaç amper adaptörle şarj ediyim satıcı 5v 1a diyor ama bende o adaptör yok 5v 2.1a adaptorüm var onla etsem olmazmi

alexandre20

Katılımcı Üye
13 Tem 2022
908
715
kaç A ile şarj ettiğinin bir önemi yok, istersen araba aküsüne bağla, eğer volt aynı ise 1000 amper olsa bile saat gerektiği kadar akım çeker, zarar vermez.

Çözüm

aslnbkr27

Üye
24 Eyl 2023
228
162
#BlackHatTeam
Evet dediğin doğru hatta akıllı telefonlar şarjı %100 olduktan sonra gücü keser.Ama burada adaptörünün de etkisi var yan sanayi ürün alırsanız bir anda patlama ihtimali bile var tecrübeme dayanarak söylüyorum orjinal iPhone 14 adaptörü köydeki elektrik yüzünden(elektrik sürekli dengesiz geliyordu) yanı başımda patladı orjinal adaptörse sıkıntı yok rahatlıkla kullanabilirsiniz.Lakin aynı şeyi yan sanayi için söyleyemem fazla güvenmeyin.Esenlikler.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.