Arkadaşlar Metin2 Server Navicat Şifresi Bulma Hakkında Yardım ►

SahuTxSHT

Katılımcı Üye
4 Eki 2013
454
0
Arkadaşım GM Oldugum Serverde Adamın Biri Geldi Navicat şifresini biliyorum felan dedi Şerefsiz eline triton yapmış Full oranlı..Yani demek istediğim Adamlar nasıl bunu yapabiliyorlar ? Başka swnin navicat şifresini de bulmuş..Serverin Files olarak kaliteli fakat Güvenlik açısından kötü demek ki..

Peki ben de Hack etmek istesem nasıl Yapabilirim ? Bir Fikri Olan lütfen Yazsın Ya burdan Yada ;

Moderatör tarafında düzenlendi:

ByGazi

Katılımcı Üye
30 Haz 2013
988
0
keylog yemiş ola bilirsin veya server ortagı varsa onun arkadasıdır veya car soymus ola bilir ve bir çok ihimal daha...
Gelelim Navicat şifre bulmaya; Çok zor ihtimal ile deneme yanılma yöntemi ile ola bilir bunun porgramları var daha seri yapa bilmek için ama çok iyi bir word list olması lazım
diğer yönem Kelog veya rat atma bbu şekilde bir çok şifre ele geçirilir face navicat skype twitter vs.. gibi..
son olarak Sosyal mühendistlik onuda biraz arastır :D

SahuTxSHT

Katılımcı Üye
4 Eki 2013
454
0
XxX

keylog yemiş ola bilirsin veya server ortagı varsa onun arkadasıdır veya car soymus ola bilir ve bir çok ihimal daha...
Gelelim Navicat şifre bulmaya; Çok zor ihtimal ile deneme yanılma yöntemi ile ola bilir bunun porgramları var daha seri yapa bilmek için ama çok iyi bir word list olması lazım
diğer yönem Kelog veya rat atma bbu şekilde bir çok şifre ele geçirilir face navicat skype twitter vs.. gibi..
son olarak Sosyal mühendistlik onuda biraz arastır :D

Peki ben bi serveri hacklemek istersem nasıl yapabilirim ? Detay..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.