Atatürk Düşmanları Hakkında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Altıok

Kıdemli Üye
31 Mar 2013
2,236
3
H0bmO_1503480149_7361.jpg

Konuya girdiniz, duyuru gibi bir şey olduğunu sandınız. Ama baktınız ki konuyu açan kişinin ismi mavi renkte. Bu konuyu her Atatürkçü açabilirdi. Üye, yönetici fark etmez. Açanı boşverin. Gelin, şu sözlerime kulak verin...

Şu son konuyla birlikte sabrım taştı. Böyle bir konu açma gereği duydum. Forumda ne kadar Atatürk düşmanı varsa forumu terk etmeli. Ortamın huzurunu bozmaktan öteye gitmiyorlar. Şimdi "Sen de kim oluyorsun?" diyeceksiniz. Benim kim olduğum önemli değil, sonuna kadar Atatürkçü olduğumu bilin yeterli. Bu konu hakkında bir şeyler söylemek de en doğal hakkım. "Buna sen mi karar veriyorsun?" diyeceksiniz. THT, forumun en üstüne Atatürk'ü koyarak zaten hangi yolda olduğunu belirtmiş. Ben bu konuyu açarak sadece yeniden dile getiriyorum.

Eğer bu konudan rahatsız olanlar varsa onlar da derhal forumu terk etsin. Eğer bu konudan rahatsız olan bir yönetici varsa onun da derhal yetkisi alınsın. Eğer bu konudan rahatsız olan bir üst düzey yönetici varsa da artık buradan ümidim yoktur, derhal beni banlasın.
Tek ricam: Bu konu burada kalsın.

Saygılar...

"Bir zamanlar gelir, beni unutmak veya unutturmak isteyen gayretler belirebilir.
Fikirlerimi inkâr edenler ve beni yerenler çıkabilir.
Hatta bunlar, benim yakın bildiğim ve inandıklarım arasından bile olabilir.
Fakat, ektiğimiz tohumlar o kadar özlü ve kuvvetlidirler ki bu fikirler,
Hint’ten, Mısır’dan döner dolaşır gene gelir, verimli sonuçları kalpleri doldurur."

MUSTAFA KEMÂL ATATÜRK

Son düzenleme:

garry0n

Uzman üye
30 Eki 2015
1,806
1
Nereye...
Doğru söylüyorsun şuan baktığınız zaman güzel bir aile ortamı var fakat ben bu forumda takılan pkk yandaşına bile rastladım bu tür durumlar olmasın diye , forumdan atılmaları lazım

absolidtr

Katılımcı Üye
19 Ağu 2017
434
0
Biz burda sağ sol alevi sunni ateis müslüman derken batı bunları aşmış uzay çağına gidiyor.

Altıok

Kıdemli Üye
31 Mar 2013
2,236
3
Biz burda sağ sol alevi sunni ateis müslüman derken batı bunları aşmış uzay çağına gidiyor.

Dikkat edersen hiçbir ideolojik akımdan bahsetmedim. Atatürkçülüğü diğer akımlardan ayrı tutuyorum. Uzay çağı meselesine gelirsek, Atatürk'ün yolundan saptığımız sürece onlar bizim için hep hayal olacak. Bu konu da zaten Atatürk'ün yolundan sapanlar ya da hiç o yolda olmayanlar için açıldı.

Se-ZeR

Emektar
12 Tem 2008
10,796
117
Antalya
Merhaba, bu konu hakkında hassasiyetimizi, gerek banner'ımızda atamızı barındırarak, gerekse misyon ve kurallarımızda belirterek gösteriyoruz.

Konu hakkında karşılaştığınız kural dışı durumlarda ihbar ederseniz en kısa sürede müdahale ediyor olacağız.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.