autohotkey makro atamsı oyunda çalışmıyor ?

24 Tem 2022
60
10
Merhabalar.
öncelikle herkezin ramazan ayını kutlarım oruçlarınızı ALLAH kabul etmesi dileyiyle 🙏🙏🙏🙏

autohotkey ile sağ click atadım klavye tuşuna ama masaüstünde çalışıyor lakin oyunda birtürlü çalıştıramadım nedeni bilen varmı acaba yardımcı olabilirmisiniz şimdiden Herkeze Teşekkür ederim :)

bayoyunsultanı

Katılımcı Üye
24 Kas 2023
273
98
Kaiserreich
Merhabalar.
öncelikle herkezin ramazan ayını kutlarım oruçlarınızı ALLAH kabul etmesi dileyiyle 🙏🙏🙏🙏

autohotkey ile sağ click atadım klavye tuşuna ama masaüstünde çalışıyor lakin oyunda birtürlü çalıştıramadım nedeni bilen varmı acaba yardımcı olabilirmisiniz şimdiden Herkeze Teşekkür ederim :)

eğer bu craftrise son oyuncu gibi oyunlarsa mause click limit olayı var 14CPS den fazla basamıyosun bu tarz bi oyunmu veya oyunun adı ney?

bayoyunsultanı

Katılımcı Üye
24 Kas 2023
273
98
Kaiserreich
oynadıgım oyun ZULA oynu mouse kendi drive da yaptıgım makro calısıyor ama dedigim gibi klavyeye

autohotkey den atama yaptım çalışmadı​

hocam ayıptır söylemesi zulada makroyu napacaksınız :D

AutoHotkey, masaüstünde veya belirli uygulamalarda klavye ve fare girişlerini otomatikleştirmek için kullanılan bir araçtır. Ancak bazı oyunlar, güvenlik veya hile önleme amaçlarıyla AutoHotkey gibi araçları engelleyebilir.

24 Tem 2022
60
10
hocam ayıptır söylemesi zulada makroyu napacaksınız :D
hocam sağ click atayacam ben bıcak modunda oynuyorumda mouse bazen basmıyor tıklama ömrü bitti sanırım o yüzden kolay olsun diye tuşa atama yapmak istiyorum

AutoHotkey, masaüstünde veya belirli uygulamalarda klavye ve fare girişlerini otomatikleştirmek için kullanılan bir araçtır. Ancak bazı oyunlar, güvenlik veya hile önleme amaçlarıyla AutoHotkey gibi araçları engelleyebilir.
ama benım mouse drive calışıyor o engellenmedi mesela

autohotkey'e benzer sag click ataya bilecegim başka bir program biliyormusunuz oyunlarda çalışan ?​

bayoyunsultanı

Katılımcı Üye
24 Kas 2023
273
98
Kaiserreich
hocam sağ click atayacam ben bıcak modunda oynuyorumda mouse bazen basmıyor tıklama ömrü bitti sanırım o yüzden kolay olsun diye tuşa atama yapmak istiyorum
he anladım hocam dediğim gibi autohotkeyi bazı oyunlar, güvenlik veya hile önleme amaçlarıyla AutoHotkey gibi araçları engellemiş olabilir bazı kaynaklardada öyle diyor

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.