Bedava Sahte Numara Alma

BigGBoOS

Yeni üye
31 Ara 2018
9
0
Nereye ...
İyi Akşamlar Sevgili TurkHackTeam Ailesi . Benim Sahte Numara Alma , Bedava SMS Gönderme Gibi İhtiyaçlarım Var Ve Bir Türlü Olmuyor Lütfen Yardım Edin
Yardım Edenlere Çok Teşekürler

G@KHAN

Kıdemli Üye
14 Kas 2009
3,061
3
36
ŞİLE

Liserjik

Kıdemli Üye
11 Ağu 2018
2,180
7
6
Textnow , SafeUM , 2ndline kullanabilirsiniz (engelli numara geldiyse yapacak bi' şey yok tekrar deneyelim). Bedava SMS atmak için Telos adlı uygulamayı deneyebilirsiniz. İlk başta 15 kredi veriyor ve Türkiye numarası için her SMS 7.5 kredi (reklam izleyerek kredi kazanabilirsiniz.)

themagicword

Kıdemli Üye
8 Tem 2014
2,068
2
Textnow , SafeUM , 2ndline kullanabilirsiniz (engelli numara geldiyse yapacak bi' şey yok tekrar deneyelim). Bedava SMS atmak için Telos adlı uygulamayı deneyebilirsiniz. İlk başta 15 kredi veriyor ve Türkiye numarası için her SMS 7.5 kredi (reklam izleyerek kredi kazanabilirsiniz.)

SafeUM artık müsade etmiyor. Verdiği numarayı 2 hafta sonra engelledi. Nedenini sorduğumda ise numaralarını sosyal platformlarda kullanamazmışız. Textnow sürekli engelli numara veriyor. Ücretli bir şey yok mu ? Para verip alalım bir numara. IOS kullanıyorum ama gerekirse android de bulurum almak için.

themagicword

Kıdemli Üye
8 Tem 2014
2,068
2

IOS için olanı deniyorum fakat uyg. İnince böyle oluyor ve açılmıyor. Profiller kısmına girince hiçbir şey gözükmüyor daha sonra profiller kısmı da gidiyor.

3OB7AM.jpg

barisbey

Yeni üye
15 Mar 2018
21
0
SafeUM artık müsade etmiyor. Verdiği numarayı 2 hafta sonra engelledi. Nedenini sorduğumda ise numaralarını sosyal platformlarda kullanamazmışız. Textnow sürekli engelli numara veriyor. Ücretli bir şey yok mu ? Para verip alalım bir numara. IOS kullanıyorum ama gerekirse android de bulurum almak için.
iletişime geçin yardımcı olayım ücretsiz

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.