Çözüldü Bildirim sistemi var mı forumda ?

dogus0808

Üye
29 Nis 2014
130
0
Arkadaşlar foruma uzun zaman önce katıldığımdan unuttum , burda bildirim sistemi gibi bir şey yok mu ?

Moderatör tarafında düzenlendi:

Andrei Rublev

Kadim Üye
30 Ocak 2006
5,057
1
sadece birisi mesajını alıntı yapmadığında bildirim geliyor onuda buradan ayarlıyorsun;
http://www.turkhackteam.org/profile.php?do=editoptions

private message olarak seçersen bildirim gelir.konuna cevap gelip gelmediğini anlamak içinde üst kısımdaki Yeni Mesajlar butonuna bastığında konuna cevap varsa
thread_dot_hot_new.gif
konunun adının yanında bu simge beliriyor ordan anlayabilirsin.

dogus0808

Üye
29 Nis 2014
130
0

Darkness DeviL

Yaşayan Forum Efsanesi
8 Ağu 2009
11,543
13
Turan 🇹🇷
Burasının Yardım Bölümüyle Bi Alakası yok.Konu Açmadan önce biraz dikkatli olunuz.

Konularına ve cevap yazdığın konulara abone olabilirsin. Abone olmak istediğin konun içerisine girip sağ üst bölümden seçenekler'e tıklayıp abone olabilirsiniz.böylece konuları takıp edebilirsiniz.

Her iki konuyuda dikkatlice okuyunuz lütfen:

http://www.turkhackteam.org/aramiza...-aramiza-yeni-katilanlar-bolum-kurallari.html

Forum Kuralları - Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.