Çok Efsane Bir Adres Bulma Programı Yazabilirsiniz

JavaProgrammer

Yeni üye
29 Tem 2017
18
0
Gençler çok efsane bir planım var

Telefon numarası bilinen bir insanın adres bilgilerini gps üzerinden bulan bir program yazabilirsiniz. Bence müthiş olur ama yazabilir misiniz veya olur mu veya telefon numarası yeterli olur mu ?

Devlet T.C nosunu bilme gereksinimi sunuyor ve google playde bir sürü çöp virüs uygulama var. İşlevi kesinlikle olmayan programlar hep..

Acaba THT yapabilir mi böyle bir program ?

Gryphon

Uzman üye
19 Nis 2016
1,316
1
$from = ist;
Yasal izin olmadan gps bilgisi alamazsınız. Yasal izni olan kurumlar (Polis gibi.) gider gsm firmasına başvurur onlarda gerekeni yapar kısa bir süreç te değildir.

Rebel Judge

Yeni üye
29 Tem 2017
46
0
Geldim?
Bence yapılabilir fakat kimsenin bilgisine gps üzerinden erişemezsin veya kimse bunun olmasını istemez sonuçta herkesin özel hayatı var fakat güzel olabilirdi.

atakan0006

Katılımcı Üye
27 Kas 2010
507
0
Kan gövdeyi götürsün ondan sonra sapıklar kapılara dayansın katiller evleri bulsun hırsızlar ev sahibi nerde ona bakarak evlere girsin efsane :D

R34L H4CK3R

Katılımcı Üye
30 Tem 2017
472
0
Ben yapabiliyorum basit bir yöntemi var ama android cihaz yoneticisi ni kullanıyorum. Merak edenler alintilayarak sorsun yada ö.m atsın

ZaxLea

Uzman üye
31 Tem 2016
1,183
2
Gençler çok efsane bir planım var

Telefon numarası bilinen bir insanın adres bilgilerini gps üzerinden bulan bir program yazabilirsiniz. Bence müthiş olur ama yazabilir misiniz veya olur mu veya telefon numarası yeterli olur mu ?

Devlet T.C nosunu bilme gereksinimi sunuyor ve google playde bir sürü çöp virüs uygulama var. İşlevi kesinlikle olmayan programlar hep..

Acaba THT yapabilir mi böyle bir program ?

Öyle bişey neden paylaşılsın

byt300adige

Yeni üye
29 Tem 2017
7
0
TKT
Yasal izin olmadan gps bilgisi alamazsınız.ayrıca bu çeşit uygulama geliştirilse ya tekil kişi olacaksın

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.