Çok Hızlı Para Kazanma Yöntemi?

Crazy Eagle

Katılımcı Üye
19 Şub 2016
716
0
Arkadaşlar 2 Ay Sonra Taksit'im vardı bir kaç gün önce bir konu açmıştım fakat bugün bir bildiri geldi 2 ay sonraki taksitim önceki ayın gecikme süreci olduğu için 110tl daha artmış tüm aldığım para maaşım ailemin aldıgi evin taksitine gidiyor kardeşime aldığim telefonun kredisini babam ödüyordu bu ay durumu biraz sıkışıkmış kredi çekip ödemeyi düşünüyor daha öncede çekmişti babama yük olmak istemiyorum suan 720tl ye yakın 2 ayda para kazanmam gerekiyor internetten mümkün mü sizce işe gir fln diyecek arkadaşlarım malesef kardeşime bakmak zorundayım annem babam çalışıyor kardeşim daha 2.5 yaşında bu büyük kardeşimde yurtta kalıyor lisede farklı bir şehirde acilen para bulmam lazım yani arkadaşlar hızli para kazanmanın bir yolu var mı yani 2 ay içinde azda olsa para kazanabilirmiyim? Şimdiden çok çok teşekkürler.

patroldelirdi

Katılımcı Üye
22 Ağu 2017
914
0
20
nereye
paylaşkazan.co instagramda paylaş bilgisayrdan üye olan her kişi başına 2.00tl tel 1.25tl ama fake bir instagram hesabı aç ve takipçi kas en sonunda sapıkça ama erotik bir foto paylaş abazalar takip eder ve akşam canlı şov yapçam katılmak istersen linkten kayıt ol de ve %99 olur ve daha sonra engele bu kadar basit bali bir teşekkür at

Crazy Eagle

Katılımcı Üye
19 Şub 2016
716
0
paylaşkazan.co instagramda paylaş bilgisayrdan üye olan her kişi başına 2.00tl tel 1.25tl ama fake bir instagram hesabı aç ve takipçi kas en sonunda sapıkça ama erotik bir foto paylaş abazalar takip eder ve akşam canlı şov yapçam katılmak istersen linkten kayıt ol de ve %99 olur ve daha sonra engele bu kadar basit bali bir teşekkür at

Dostum teşekkür feda olsunda denedim onu fake hesaplar kapanıyor yada kasılmıuor 1 haftada 100 takipci zor kastım valla numarapanelindede kasamadım nedense fake hesap kasamıyorum :(

sallama10

Üye
3 Tem 2015
137
0
Dostum teşekkür feda olsunda denedim onu fake hesaplar kapanıyor yada kasılmıuor 1 haftada 100 takipci zor kastım valla numarapanelindede kasamadım nedense fake hesap kasamıyorum :(

Her şeyin çözümü vardır.O kadar para kazanmak istiyorsan önerebiliceğim tek şey illegal işler olur.İlk ay geceni gündüz et araştır.2. ay 720 nin kat kat fazlasını kazanabilirsin.Sabit bir kazanç olur yaşarsın.Biraz yatırımdan zarar gelmez :)

patroldelirdi

Katılımcı Üye
22 Ağu 2017
914
0
20
nereye

https://tempail.com/tr/gecici-mail/ burdan alabilirsin ben aldım burdan bugün 500 takipçi kastım instagram bot siteleri var ordan kasabilirsin işe yaradıda birde tel no ekle hesabı güvene alırsın

Crazy Eagle

Katılımcı Üye
19 Şub 2016
716
0
Her şeyin çözümü vardır.O kadar para kazanmak istiyorsan önerebiliceğim tek şey illegal işler olur.İlk ay geceni gündüz et araştır.2. ay 720 nin kat kat fazlasını kazanabilirsin.Sabit bir kazanç olur yaşarsın.Biraz yatırımdan zarar gelmez :)

Hocam Forex fln dısinda onereceğiniz bir şey var mı? Ne gibi şeylerden bahsediyorsunuz ve ne kadar yatırımdan bahsediyorsunuz teşekkürler :)

sallama10

Üye
3 Tem 2015
137
0
Hocam Forex fln dısinda onereceğiniz bir şey var mı? Ne gibi şeylerden bahsediyorsunuz ve ne kadar yatırımdan bahsediyorsunuz teşekkürler :)

Forumda internetten kazanç bölümü var.Gir bütün sayfaları teker teker gez.Bütün yorumları oku kendine bi not çıkar hangisi en mantıklı geliyorsa onu dene ve uygula.Ama unutma bak başarısız oluyorum diye bir şey yok.
Her zaman her şeyde bir açık bulursun yeter ki bulmak iste. :)
Büyük yatırımlar deil ama kendine bir yol çizmen lazım mutlaka.Sağa sola saldırmak dışında notunu al bunları günlere ve saatlere böl max 1 haftanı almaz bile.
Takviye olarak bolca nescafe enerji içeceği mümkünse uyku için haplar var.
Yaşatır seni...

Son düzenleme:

Dèfacer

Kıdemli Üye
8 Ocak 2017
2,621
1
şimdi forumda bazı arkadaşlar soruyorlar bu işler haramdır bu işler günahtır çalışıp kazanın diyecek dedikleri doğru ancak benimde şöyle bişiy söylemem icap eder madem öyle ben fakir bir aileden doğmasaydım batmanda yaşıyorum burda bi tane iş bulamazsın hem bana göre iş nerden bulacaksın hamallık yapsam belim kırılır ben hiç uğraşamam madem böyle geldim veya sizde geldiniz illegal işlere gireceksiniz ha yok diyosanız post, konu kasmayın demeyin nasıl kazanıcam falan işte böyle kazanacaksınız başka yolu yok bunun.. ben okul okuyorum bana faydadan çok zarar veriyor ve bu zarardan dolayı 3 yıldır psikolojik bir bunalımın içindeyim okuduğunuz için teşekkürler. :(

ney bir haftada 7 bin tl mi kastın :)

7 k yani 7 bin takipçiden bahsediyorum

Moderatör tarafında düzenlendi:

sallama10

Üye
3 Tem 2015
137
0
şimdi forumda bazı arkadaşlar soruyorlar bu işler haramdır bu işler günahtır çalışıp kazanın diyecek dedikleri doğru ancak benimde şöyle bişiy söylemem icap eder madem öyle ben fakir bir aileden doğmasaydım batmanda yaşıyorum burda bi tane iş bulamazsın hem bana göre iş nerden bulacaksın hamallık yapsam belim kırılır ben hiç uğraşamam madem böyle geldim veya sizde geldiniz illegal işlere gireceksiniz ha yok diyosanız post, konu kasmayın demeyin nasıl kazanıcam falan işte böyle kazanacaksınız başka yolu yok bunun.. ben okul okuyorum bana faydadan çok zarar veriyor ve bu zarardan dolayı 3 yıldır psikolojik bir bunalımın içindeyim okuduğunuz için teşekkürler. :(
Tamamen sistemin zorunluluğu hiç bir zaman senin suçun olmadı.Sadece fırsatları değerlendirdin absürt bi sistemle.

Crazy Eagle

Katılımcı Üye
19 Şub 2016
716
0
1 haftada 7 k kastım işlerim olmasa 15-20 k bulur :( ama zor avlıyorum abazaları bir türlü kayıt olmuyorlar bendeki şans bu işte

Dostum 7k değil 1k olsa yine yeter de onu bile kasamıyorum ki :)

Forumda internetten kazanç bölümü var.Gir bütün sayfaları teker teker gez.Bütün yorumları oku kendine bi not çıkar hangisi en mantıklı geliyorsa onu dene ve uygula.Ama unutma bak başarısız oluyorum diye bir şey yok.
Her zaman her şeyde bir açık bulursun yeter ki bulmak iste. :)
Büyük yatırımlar deil ama kendine bir yol çizmen lazım mutlaka.Sağa sola saldırmak dışında notunu al bunları günlere ve saatlere böl max 1 haftanı almaz bile.
Takviye olarak bolca nescafe enerji içeceği mümkünse uyku için haplar var.
Yaşatır seni...

Hepsi var dediklerinin bir ara gece işinde calısıyordum haplar hala duruyor deniyecegim hocam saolun :)

Agend

Katılımcı Üye
13 Mar 2016
848
2
Belirsiz
İlk olarak askari maaşlı bir işe giriyoruz
Ayda 1404TL *2 = 2808TL ediyor.
Taksiti ödüyoruz, geri kalana yatırım yapıp değerlendiriyoruz.

İnternetten 2 ayda o kadar kazanmak istersen r10 gibi yüskek platformlarda iş araman gerek.

29 Tem 2017
63
0
18
İzmir
Arkadaşlar 2 Ay Sonra Taksit'im vardı bir kaç gün önce bir konu açmıştım fakat bugün bir bildiri geldi 2 ay sonraki taksitim önceki ayın gecikme süreci olduğu için 110tl daha artmış tüm aldığım para maaşım ailemin aldıgi evin taksitine gidiyor kardeşime aldığim telefonun kredisini babam ödüyordu bu ay durumu biraz sıkışıkmış kredi çekip ödemeyi düşünüyor daha öncede çekmişti babama yük olmak istemiyorum suan 720tl ye yakın 2 ayda para kazanmam gerekiyor internetten mümkün mü sizce işe gir fln diyecek arkadaşlarım malesef kardeşime bakmak zorundayım annem babam çalışıyor kardeşim daha 2.5 yaşında bu büyük kardeşimde yurtta kalıyor lisede farklı bir şehirde acilen para bulmam lazım yani arkadaşlar hızli para kazanmanın bir yolu var mı yani 2 ay içinde azda olsa para kazanabilirmiyim? Şimdiden çok çok teşekkürler.

Eğer helal kazanmak istiyorsan biraz beklemen lazım dostum.

Dèfacer

Kıdemli Üye
8 Ocak 2017
2,621
1
hocam 1-2 tl için saatlerini harcıyacağına iş bulmak daha mantıklı emin ol

anlaşılan güneydoğuyu görmemişsiniz istanbul gibi şehirlerde iş bulmak kolay aslında aklınızla hareket ederseniz o şehirlerde krallar gibide olmasa yaşarsınız güzel güzel ama bu bölgeye yatırım yapılmadığı için sistemin kölesi olmak zorunda kalıyosunuz :(

Crazy Eagle

Katılımcı Üye
19 Şub 2016
716
0
ney bir haftada 7 bin tl mi kastın :)

Hocam siz olayı çok yanlış anladınız 7k takipçi kastım demek istefi :) :)

Rica ederim +15000000 :)

hocam 1-2 tl için saatlerini harcıyacağına iş bulmak daha mantıklı emin ol

Hocam çalışamıyorum yazdim ya yukarda :)

İlk olarak askari maaşlı bir işe giriyoruz
Ayda 1404TL *2 = 2808TL ediyor.
Taksiti ödüyoruz, geri kalana yatırım yapıp değerlendiriyoruz.

İnternetten 2 ayda o kadar kazanmak istersen r10 gibi yüskek platformlarda iş araman gerek.

Hocam anlamıyorsunuz galiba kardeşime bakıyorum çalısamıyorum :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.