Crackmeci İndex Çalışması

Crackmeci

Katılımcı Üye
28 Haz 2020
312
170
Web
Merhaba ben Crackmeci, bu konumda sizlerle yaptığım bir hack indexini paylaşacağım. Birkaç yıldır index yapmadığım için hatalarım ve eksiklerim olabilir bunları söylerseniz kendimi geliştirmeye çalışırım.
fpdzpje.png

İndex Demosu:
Turkhackteam Index Çalışması

İndex Kodları:
https://controlc.com/756a3f15
Kodların Şifresi:
thtindexcrackmeci12032024

Butcherb3y

Uzman üye
1 Eyl 2022
1,533
1,140
Anıtkabir

Gazeteci Şerif

Katılımcı Üye
9 Eyl 2023
309
568
Trablusgarp Cephesi

Crackmeci

Katılımcı Üye
28 Haz 2020
312
170
Web
İyi olmuş elinize sağlık
Teşekkürler hocam.
Dolu dolu bir index olmuş :D Eline sağlık...
Sağolun hocam.
Eline emeğine sağlık ortadaki logonun değişimi çok iyi olmuş
Sağolun hocam takla ile denk getirmeye çalıştım logonun degisimini ama pek başarılı olamadım o konuda

Tek kelimeyle harika

Sağolun hocam.
ortadaki logo takla atmasa daha güzel görünür bence
Eleştiriniz için teşekkürler hocam ben de onu düşündüm acaba takla atmasına gerek var mı diye sonra güzel gözüktüğünü düşünüp atmasına karar vermiştim bir daha index yaparsam dediğinizi dikkate alırım.
Valla mükemmel olmuş hocam 👏👏
Çok Teşekkürler hocam.

Rebelkan

Blue Team Lider Yrd.
12 Şub 2019
1,843
919
Sanki biraz ''Ortaya karışık yap'' havası esmiş.

Yine de eline sağlık. 🙂

Son düzenleme:

Crackmeci

Katılımcı Üye
28 Haz 2020
312
170
Web

WHITERUBY

Uzman üye
20 Şub 2023
1,661
1,517
🔱
Kali yazı ve logosunu ayırıp sağ ve sol taraflara yerleştirmeniz, "az" olan karışıklığı önleyip modernleşrirebilirdi.

Eline sağlık, bu haliyle de güzel. 🔝

Crackmeci

Katılımcı Üye
28 Haz 2020
312
170
Web
Çok Sağolun hocam.
Kali yazı ve logosunu ayırıp sağ ve sol taraflara yerleştirmeniz, "az" olan karışıklığı önleyip modernleşrirebilirdi.

Eline sağlık, bu haliyle de güzel. 🔝
Hocam şuan kullandığım Kali'li arkaplan Mirliva adminime aitti bir daha index yaparsam dediğinizi dikkate alırım ve biraz daha az karışık bir index üretmeye çalışırım. Teşekkkürler hocam.

Woffluon

Katılımcı Üye
7 Tem 2021
279
95

QuatrexDefacer

Black Hat Junior
15 Eki 2022
590
358
Baku

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.