Discord Hesap Oluşturucu / TOKEN GENERATOR

Roichue

Asistan Moderatör
31 Mar 2022
1,308
839
Millî İstihbarat Teşkilatı
DİSCORD TOKEN GENERATOR

Bu yazılımız sayesinde istediğiniz kadar discord hesabı oluşturabiliceksiniz.
Hesaplar oluştuktan sonra veritabanına mail:sifre:kullaniciadi:token şeklinde kayıt olmaktadır.

Hesapları açarken sadece captcha çözücü için para vericeksiniz.
Sizin için uygun bir çözücü apisi vericeğim 1.000 çözüm başına 1 dolardır.

Ayrıca mailede ihtiyacınız olucaktır, fakat merak etmeyin ben size 2.000 tane gmail hediye veriyorum.

Gmaillerin tanesi normalde 6TL falan değerimi biliniz. 🫡

ÖRNEK GÖRÜNTÜ

62p7ws8.jpg

Açık kaynaktır fiyat 20K'dır pazarlık yoktur.
Ödeme: Kripto, Papara, IBAN, PAYTR Güvenli Ödeme

İŞLEME FATURA KESİLİCEKTİR.

OnTrigger

Üye
21 Eyl 2022
222
72
Bu generatorlar itemsatis'da 20 liradan satılıyor sizinkinin farkı ne? Api çözücü entegreli olsa 20k eder derdim ama oda farklı bi yerden.

Roichue

Asistan Moderatör
31 Mar 2022
1,308
839
Bu generatorlar itemsatis'da 20 liradan satılıyor sizinkinin farkı ne? Api çözücü entegreli olsa 20k eder derdim ama oda farklı bi yerden.
20TL'ye çalışan token generator linkini atar mısınız kullanıp?

1. Olasılık: Rat yiyeceksiniz.
2. Olasılık: Çalışmıyor.
3. Olasılık: %100 şekilde doğrulamaya düşen çöp program.

Belirttiğiniz platformda tokenler bile belirli stoklarla satılıyorken ayrıca 30 tane token bile 30TL iken generator 20TL zaten olamaz.

OnTrigger

Üye
21 Eyl 2022
222
72
20TL'ye çalışan token generator linkini atar mısınız kullanıp?

1. Olasılık: Rat yiyeceksiniz.
2. Olasılık: Çalışmıyor.
3. Olasılık: %100 şekilde doğrulamaya düşen çöp program.
Kullanmadım sadece çok görmüştüm zaten itemsatis çoluk çocuğun kol gezdiği basit bi pazaryeri eğer sen haklıysan 20k generator piyasasında gayet normal olmalı.

Roichue

Asistan Moderatör
31 Mar 2022
1,308
839
Kullanmadım sadece çok görmüştüm zaten itemsatis çoluk çocuğun kol gezdiği basit bi pazaryeri eğer sen haklıysan 20k generator piyasasında gayet normal olmalı.
Görüşün için teşekkürler, dediğiniz gibi çoluk çocuk piyasasıdır. Eskiden görmüş olma ihtimaliniz şöyle vardır discord 2020 senesinden sonra yüksek güvenlik önlemleri aldı.

Hesap oluşturmak normal pcden bile bazen zor oluyor. Şu an 20.000TL discord gen yazılımı için uygundur.

Roichue

Asistan Moderatör
31 Mar 2022
1,308
839
açık kaynak kodlu projeleri indirip benim diye satanlardan ibaret çoğu, ama yine de 20k çok uçuk bir rakam böyle bir şey için.
Merhaba görüşün için teşekkürler,

Fakat 20K gayet uygundur ki projenin normal fiyatı 14 - 15 Bin Türk Lirası civarına gelmektedir. Geri kalan parayı siz devlete ödüyorsunuz.

Asıl satış yaptığım yer zaten yurt dışıdır dolarla satış yaptığım için. Fakat burda sizlere pahalı geliyor olabilir fakat değildir.
Pahalı olsa zaten satış olmazdı ve yapmaya uraşmazdımda.

CAGLARmc

Katılımcı Üye
15 Eyl 2018
393
66
Jupiter
Merhaba görüşün için teşekkürler,

Fakat 20K gayet uygundur ki projenin normal fiyatı 14 - 15 Bin Türk Lirası civarına gelmektedir. Geri kalan parayı siz devlete ödüyorsunuz.

Asıl satış yaptığım yer zaten yurt dışıdır dolarla satış yaptığım için. Fakat burda sizlere pahalı geliyor olabilir fakat değildir.
Pahalı olsa zaten satış olmazdı ve yapmaya uraşmazdımda.
rica ederim, 20k gayet uygun falan değildir yıllarca kendim de üretimini ve satışını yaptım oluru en fazla 1kdır ayrıca böyle bir otomasyon için devlete neden ödeme yapalım yasal bile değil

Roichue

Asistan Moderatör
31 Mar 2022
1,308
839
rica ederim, 20k gayet uygun falan değildir yıllarca kendim de üretimini ve satışını yaptım oluru en fazla 1kdır ayrıca böyle bir otomasyon için devlete neden ödeme yapalım yasal bile değil
Merhaba,

Türkiye'de yaşıyoruz ve elde ettiğimiz gelirlerin vergisini ödemek zorundayız.

Ben bunu 20.000TL'ye satıyorsam, devlete %20 Katma Değer Vergisi, %15 Gelir vergisi ödemek zorundayım.

Eğer kazanç elde edip vergi ödemezsen bir gün evin kapıları acı, acı çalar. :)

Howert

Katılımcı Üye
15 Mar 2022
564
215
root@Howert
DİSCORD TOKEN GENERATOR

Bu yazılımız sayesinde istediğiniz kadar discord hesabı oluşturabiliceksiniz.
Hesaplar oluştuktan sonra veritabanına mail:sifre:kullaniciadi:token şeklinde kayıt olmaktadır.

Hesapları açarken sadece captcha çözücü için para vericeksiniz.
Sizin için uygun bir çözücü apisi vericeğim 1.000 çözüm başına 1 dolardır.

Ayrıca mailede ihtiyacınız olucaktır, fakat merak etmeyin ben size 2.000 tane gmail hediye veriyorum.

Gmaillerin tanesi normalde 6TL falan değerimi biliniz. 🫡

ÖRNEK GÖRÜNTÜ

62p7ws8.jpg

Açık kaynaktır fiyat 20K'dır pazarlık yoktur.
Ödeme: Kripto, Papara, IBAN, PAYTR Güvenli Ödeme

İŞLEME FATURA KESİLİCEKTİR.
baska sitelerde oldukca ucuza satılıyor ve githubda acık kaynakları bile var sadece solver parası lazım peki bunu 20k yapan özellik nedir?

Klaxxon

Katılımcı Üye
5 Şub 2022
774
783
Şimdi programın fiyatı 20bin TL çok fazla abartı fiyat neyse biri satın aldı diyelim okey 20bin gitti adamın cebinden, şimdi bir de captcha çözücüde sözde 1 dolarmış ona baz alarak konuşacağım 1000 tanede captcha çözücü aldın etti 29 bin artıdan bu kadar fazla para harcadık toplam harcadığımız para adamın ödediği para toplamda 49bin TL tamam şimdi diğer yanlış olan bir husus bir gmail hesabının değeri 6 TL imiş şimdi çözüm başına 1 dolar alan captcha çözücü 1000 hesabı 29bin para tutuyor fakat adamın geri kazandığı para 6k TL 1000 hesap satmak için 29bin ödeyecek ama geri kazancı 6bin tl tamamen saçmalık ve zarar eden bir program ayrıca telegram kanalların da en üst kısımlarında bile gmail hesabının tanesi 6tl değil bunlar bin adet fiyatından başlar klasik yer yerde 4 ila 5 dolar arasında değişir 1000 adeti buna @'Box-Boy ve bu piyasanın içinde olan insanlar bana katılacaktır. Hiçbir yerde 1 gmail 6TL ye satılmaz yabancılar çok ciddi exploitlere 200-300$ üzeri veya daha altı para ödüyorlar milyon milyon tane site taratıp zibilyon tane shell elde edip satıp kâr elde ediyor ödediği paranın fazlasını kazandırıyor senin programın adamı sürekli zarara sokuyor.

Roichue

Asistan Moderatör
31 Mar 2022
1,308
839
Ortalama Hızı nasıldır acaba?
1 saate ortalama 200 hesap oluşturabilir. Sunucu özelliklerine göre değişiklik gösterebilir config dosyası üzerinden hesap açılış limitini düzenleyebilirsiniz. (güncel versiyon ile)
baska sitelerde oldukca ucuza satılıyor ve githubda acık kaynakları bile var sadece solver parası lazım peki bunu 20k yapan özellik nedir?
Çalışıyorsa kullanabilirsiniz. Yurt dışında satışını yapmaktayım programın dolarla, aynı fiyatı Türk Lirası olarakta satmaktayım.
Şimdi programın fiyatı 20bin TL çok fazla abartı fiyat neyse biri satın aldı diyelim okey 20bin gitti adamın cebinden, şimdi bir de captcha çözücüde sözde 1 dolarmış ona baz alarak konuşacağım 1000 tanede captcha çözücü aldın etti 29 bin artıdan bu kadar fazla para harcadık toplam harcadığımız para adamın ödediği para toplamda 49bin TL tamam şimdi diğer yanlış olan bir husus bir gmail hesabının değeri 6 TL imiş şimdi çözüm başına 1 dolar alan captcha çözücü 1000 hesabı 29bin para tutuyor fakat adamın geri kazandığı para 6k TL 1000 hesap satmak için 29bin ödeyecek ama geri kazancı 6bin tl tamamen saçmalık ve zarar eden bir program ayrıca telegram kanalların da en üst kısımlarında bile gmail hesabının tanesi 6tl değil bunlar bin adet fiyatından başlar klasik yer yerde 4 ila 5 dolar arasında değişir 1000 adeti buna @'Box-Boy ve bu piyasanın içinde olan insanlar bana katılacaktır. Hiçbir yerde 1 gmail 6TL ye satılmaz yabancılar çok ciddi exploitlere 200-300$ üzeri veya daha altı para ödüyorlar milyon milyon tane site taratıp zibilyon tane shell elde edip satıp kâr elde ediyor ödediği paranın fazlasını kazandırıyor senin programın adamı sürekli zarara sokuyor.
Görüşün için teşekkürler,

Fakat burada emek söz konusudur. Programa faturada kesilmektedir ve 20 bin tl'nin tamamı bana kalmıyor. Genel olarak satışımda yurt dışı olmaktadır aynı fiyattan yani doları TL'ye çevirip satıyorum. Fiyatı bana göre asla pahalı değildir görüşünüz içinde tekrardan teşekkürler.

Ekstra: 20 Bin tl'den bana kalan 13 bin tl olmaktadır.

*Tabi ki herkesin kendi kararı ve kendi görüşüdür. Kodlayan kendiside kodlayabilir ve daha ucuza da satın alabilirsiniz. Herkesin görüşü için teşekkürler.

yuathay

Katılımcı Üye
7 Mar 2023
377
180
Gitti
elinize sağlık hocam hangi dili kullandındınız ve captcha atlatma için bir açıkmı buldununuz
yada discordun captcha'sını nasıl atlattınız

Roichue

Asistan Moderatör
31 Mar 2022
1,308
839
elinize sağlık hocam hangi dili kullandındınız ve captcha atlatma için bir açıkmı buldununuz
yada discordun captcha'sını nasıl atlattınız
Captcha API sayesinde geçilmektedir. 1.000 Çözüm başına 1$'den başlamaktadır. Toplu alımlarda 1.000 adeti yarı fiyatına kadar düşmektedir.

Yani 1.000 Hesap açımı için 1 Dolar gerekmektedir.

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.