Discord Sql açığı var mıdır?

27 May 2023
188
44
beyler size birşey soracağım discorda sql açığı varmıdır bilmiyorum ama varsa gift codeları çekebilirmiyiz ( satın alınan gift codeleri )

beyler size birşey soracağım discorda sql açığı varmıdır bilmiyorum ama varsa gift codeları çekebilirmiyiz ( satın alınan gift codeleri )
Sql varmıdır bilmiyorum lakin.Token ile ilgili bir açıkları mevcuttu en son bir çok kullanıcı zarar görmüştü fix yemişmidir bilmiyorum.

27 May 2023
188
44
bende eskiden methodlarla uğraşıyordum gene uğraşasım var ama zamanım yok discord dileredestanim ekle istersen
eklerim az sonra

ama imkansız değil

Sql varmıdır bilmiyorum lakin.Token ile ilgili bir açıkları mevcuttu en son bir çok kullanıcı zarar görmüştü fix yemişmidir bilmiyorum.
vardı bi ara token sızıntısı olmuştu bide booster rozetli hesaplar çalınmıştı

Discord'un NoSQL yapıda olduğuna yemin edebilirim ama ispatlayamam.
nosql isede herhangi bir şekilde databaselerinden çekemezmiyiz?

Fazla uğraştırıcı, ve anlık fix yeme ihtimali var, ve de discordda sql açığı olacağını sanmıyorum.
:D doğru olabilir ama trendyol github ve yt de bile vardı ( fixlendi ) olması mümkün

CH

Asistan Moderatör
28 Ocak 2019
1,783
829
THT
Selamlar,
Discord’da SQL açığı bulunacağını sanmıyorum fakat illaki bir açığı vardır .. Bu açığı da tek kişi ile değil profesyonel bir ekip ile analiz etmek/kontrol etmek gerekir.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.