Facebook Nasıl Hacklenir

VatanSever12

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
488
4
Kocaeli
Merhabalar arkadaşlar....

Bu gün sizlere kolay yoldan Facebook patlatmayı öğreteceğim UYARI bu öğreteceklerimi kötü amaçlar için kullanmayınız.İsterseniz başlayalım. Adım adım gideceğiz

1)Google'ye "Temp"Yazıyoruz ve yukarı da çıkan sahte e-postanızı kopyalıyoruz.Ve kapatıyoruz

2)Google'ye "z-shadow" yazalım

3)Hemen sol tarafta Ana sayfa Link kısalt Üye ol ve Facebook yazıyor oradan "Üye ol" seçeneğine basalım.

4)Önünüze bir form çıkacak kullanıcı adı ve şifre bölümü size ait şifreyi tekrarlıyalım ve ardından kopyaladığımız sahte e-mail li oraya yapıştıralım yaşınızı kafanızdan atabilirsiniz.Ülke de aynı şekilde ben robot değilim dedik'den sonra üye ol seçeneğine basalım.

5)Artık bir üyesiniz şimdi yapmanız gereken en üstteki Facebook kısmında ki İngilizce olan küçük butonun üstüne bir defa basalım.Çıkan linki kopyalayalım ve artık sitemizi kapata biliriz.

6)Sıra geldi en zor kısma Bura da araya "Sosyal Mühendislik"giriyor Hesabını çalacağımız kişiye mesaj atalım.Sonra ona bir bahane uyduralım.Misal "Merhaba bana destek çıkmak için şu siteye giriş yapıp bir fotoğrafı beğenebilir misin?"Ve ardından linkimizi yapıştıralım. Kurbana Facebook un güveli bir ortam olduğunu ve hiçbir sıkıntı olamayacağını inandırın.

7)Kurban giriş yaptık tan sonra z-shadow a geri girelim.Ve "kurbanlarım"Kısmına girelim ve kurban boşluklara ne girdi ise orada onu göreceksiniz ama en büyük ihtimal e-posta ve şifresini girmiştir merak etmeyin.

Umarım yardımcı olmuşumdur iyi forumlar :)

Hinnves

Katılımcı Üye
8 Eyl 2016
915
0
Sinop
Yanlış anlama ama bu forumda ki bininci konu biraz araştırsaydın keşke, yüzlerce var bundan. Z-shadow artık herkes kanmıyor, ya fake script ya da fake sms ile hackliyorlar.

VatanSever12

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
488
4
Kocaeli
Arkadaşlar forumumuza yeni katılanlar için bir şey bu yöntem bunu öğretme amacım hem facebook çalma hem de sosyal mühendislik.Binlerce var fakat güncel olsun dedim.Binlerce varsa bu konudan on binlerce de bilmeyen var bu yöntemi :)

rahmota

Katılımcı Üye
20 Kas 2009
571
0
TurkHackTeam
Kardeşim iyi güzel hoş ama google amcaya facebook hack yazsan milyonlarca site çıkar bu tekniği gösterir forumda aşırı mevcut ve yeni gelenler bile olsa araştırmasını bilmeli

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.