Forumda En Sevdiğiniz Kişi Kim?

Blue-Moon

Kıdemli Üye
16 Eki 2013
2,059
0
./systemdown
Arkadaşlar Herkes Forumda En Sevdiği Kişi veya Kişileri Yazsın.

Not:Shadow-Mavi BeginHackTeam ve Osmantata Sizlerin?

Son düzenleme:

Reyz

Uzman üye
14 Eyl 2012
1,002
0
shadow-mavi Baboş :)
S4cuRıTy EneMy
System1
BeginHackTeam

osmantata

Kıdemli Üye
1 Mar 2012
2,212
2
En başta Shadow-mavi
Forumunn yükselen Yeni yıldızı
Rose Hacker (inşallah böyle devam eder [çok yükseklere çıkacağına eminim] )

Köstebek-02

Yaşayan Forum Efsanesi
6 May 2008
15,580
45
Köstebek
Bizim zamanımızan bu yana cok değişen oldu kalsın

babacanım:) sizin zamanınızda bizler vardık halende varız degişen bir şey yok degişen sadece insanların imkanları ömürleri ama asla kişilikleri karekterleri degişmez sadece hayata bakış açıları degiş büyürler ve olgunlaşırlar babacanım:) bizler kendilerini eski görenleri de Ailemiz den sayıyoruz şartlar ne olursa olsun bizler bir Aileyiz babacanım:) o yüzden eski yada yeni kavramı aramızda olmaz babacan:)

BeginHackTeam

Uzman üye
10 Ağu 2012
1,369
0
My World
Shadow-mavi (Babacanim benim zor gunumde yanimda oldu :) )
Rose Hacker (Gelecegin asistanlarindan birisi olucagina inaniyorum )
Onurcanhack (Sen Defeacer yokunda azimle ilerliyorsun)
Tgrl5000 Kardeşim :)

Son düzenleme:

S4cuRiTy EneMy

Yaşayan Forum Efsanesi
24 Nis 2012
8,773
6
root@server
Shadow-mavi tabiiki neden dersen düşüncelerimiz ve fikirlerimizin aynı oldugunu dusunuyorum ve bu foruma örnek aldigim tek kişi desem yalan olmaz :)

[+] Üyeleri ve bazı yönetimdekileri tanimiyorum oyüzden ne desem yalan olur

xxHxxHxx

Uzman üye
17 Tem 2013
1,218
0
Shadow-Mavi
cCc Meral cCc
BeginHackTeam
ByFatalwarrior
Reflection
Only
Arsenik
Cyberian
KursaT44
Heyapple
Ve sayamadığım bütün dostlar.. :)

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.