Geri döndüm, merhaba

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MR0101

Üye
17 Şub 2010
79
3
10 yıl aradan sonra devam. :) Bu üyelik ile ilgili tüm hesap ayrıntılarını unutmuştum, TurkHackTeam yönetim ekibi sağolsun oldukça ilgili ve yardımsever yaklaştılar. Kendilerine teşekkür ediyorum. Arkadaşlar ben Ahmet, Kocaeli'den katılıyorum. Bu pandemi illeti ne yazık ki gerek ekonomik gerek psikolojik anlamda hepimizi etkiledi, bu konu ile ilgili forumdaki herkese iyi dileklerimi iletir, umutlu günler dilerim. Kısa keseyim, bu dönem evde daha fazla vakit geçirir hale geldim ve işlerimi olabildiğince freelancer olarak uzaktan almaya çalışıyorum. Bir yandan neden TurkHackTeam'e dönüp nostalji yaşamayayım ki diye düşündüm. :) Hiçbir üyeden yardım esirgemem, medya prodüktörüyüm ve 10 yılı aşkın süredir başta Adobe ürünleri olmak üzere çeşitli bilgisayar programlarının kullanımı konusunda deneyim sahibiyim. Bilgi düzeyine göre sıralamam gerekirse Photoshop, Audition, After Effects, Premier Pro, Media Encoder vb. programları ileri düzey kullanıyorum. Bana bu tür konular hakkında soru sorabilir yardım talep edebilirsiniz. :)

Evinizde kalın, kendinize iyi bakın. Seviliyorsunuz.

28 Nis 2019
111
1
BSoD
10 yıl aradan sonra devam. :) Bu üyelik ile ilgili tüm hesap ayrıntılarını unutmuştum, TurkHackTeam yönetim ekibi sağolsun oldukça ilgili ve yardımsever yaklaştılar. Kendilerine teşekkür ediyorum. Arkadaşlar ben Ahmet, Kocaeli'den katılıyorum. Bu pandemi illeti ne yazık ki gerek ekonomik gerek psikolojik anlamda hepimizi etkiledi, bu konu ile ilgili forumdaki herkese iyi dileklerimi iletir, umutlu günler dilerim. Kısa keseyim, bu dönem evde daha fazla vakit geçirir hale geldim ve işlerimi olabildiğince freelancer olarak uzaktan almaya çalışıyorum. Bir yandan neden TurkHackTeam'e dönüp nostalji yaşamayayım ki diye düşündüm. :) Hiçbir üyeden yardım esirgemem, medya prodüktörüyüm ve 10 yılı aşkın süredir başta Adobe ürünleri olmak üzere çeşitli bilgisayar programlarının kullanımı konusunda deneyim sahibiyim. Bilgi düzeyine göre sıralamam gerekirse Photoshop, Audition, After Effects, Premier Pro, Media Encoder vb. programları ileri düzey kullanıyorum. Bana bu tür konular hakkında soru sorabilir yardım talep edebilirsiniz. :)

Merhaba, tekrar hoşgeldin aramıza :))

kenzai

Özel Üye
22 Ara 2010
8,561
31
Trondheim
Tekrar hoş geldiniz, sizi tekrar aramızda görmek güzel. Bilgileriniz sayesinde foruma ve üyelere yardımcı olabilirsiniz.

ARSEF7

Katılımcı Üye
29 Şub 2020
881
212
ARS3F
Sizi aramızda görmek bizi onurlandırdı foruma dönmeniz çok iyi oldu , adobe konusu sizi meşgul edebilirim :)

phoenx

Üye
3 Nis 2020
86
0
VOLKAN

Tekrar aramıza hoşgeldin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.