Gmail Hesap Oluşturucu | Satılıktır

Roichue

Asistan Moderatör
31 Mar 2022
1,308
839
Millî İstihbarat Teşkilatı
GMAİL HESAP OLUŞTURUCU

DİKKAT!

ÖNEMLİ BİLGİ:

Yazılımımızda 2 mod bulunmaktadır proxyli mod ve proxysiz moddur.

> Proxyli modda 1 buçuk dakikada 1 hesap açıyorsanız, Proxysiz modda bu süre 5 dakikaya uzayabilir.
Çünkü gerekli ip değişiklikleri vb. gibi işlemler uygulamaktadır.

Captcha Çözücü gereklidir. Recaptcha enterprise

Kullanıcı adları rastgele üretilir.
Hesap açma oranı: %87, doğrulamaya düşme oranı çok azdır düşerse tekrardan ayarları yapılandırır.

DEMO Görüntü:

77j5vih.jpg

Fiyat: 50.000TL (Fazla değildir gmail üretmektedir. Piyasa değeri tanesi 8TL'ye kadar çıkmaktadır.)

*İŞLEME FATURA KESİLİCEKTİR. KDV DAHİL FİYATTIR

Son düzenleme:

XDSD

Üye
5 Haz 2022
155
44
almıyacağım çünlü ben detaylı manuel yapıyorum ve bunu yaptığın için ellerine sağlık

Roichue

Asistan Moderatör
31 Mar 2022
1,308
839
bi uygulama icin 50K verilecegini zannetmiyorum.
Görüşün için teşekkürler. Bununla bir çok şey yapılabilir gmail satışı, youtube izlenme, abone, instagram takipci saymakla bitmez. Ayrıca piyasa değeri en kötü 5TL yani 1k hesap sattığında 5 bin tl kazanırsın.
almıyacağım çünlü ben detaylı manuel yapıyorum ve bunu yaptığın için ellerine sağlık
Görüşün için teşekkürler. Zaten projeleri olan, alım satım yapanlar, smm paneli olanlar için kodlanmıştır genellikle.

Endarion

Katılımcı Üye
29 Ağu 2021
890
519
Righteous Side of Hell
Çok güzel konular paylaşıyorsun bu konuda seni yürekten tebrik ediyorum ancak 50K fiyat bu forum için çok pahalı değil mi? Daha dip forumlarda satışını yaparsan daha fazla alıcıya hitap edersin diye düşünüyorum. Sadece bir tavsiye.

Roichue

Asistan Moderatör
31 Mar 2022
1,308
839
Çok güzel konular paylaşıyorsun bu konuda seni yürekten tebrik ediyorum ancak 50K fiyat bu forum için çok pahalı değil mi? Daha dip forumlarda satışını yaparsan daha fazla alıcıya hitap edersin diye düşünüyorum. Sadece bir tavsiye.
Merhaba görüşün için teşekkürler,

Fiyat konusuna şu açıdan yaklaşıldığı için

Günlük 1K hesap satsan tanesi 5TL'den 5.000TL ediyor 5 günde neredeyse programdan kar elde ediyorsun. Fiyatları buna göre belirliyorum.

Fakat önerini bu foruma göre baktığımda açık kaynak olarak değil normal bir program olarak uygun fiyatlara satmayı düşünüyorum.

Önerin için teşekkürler. :)

Endarion

Katılımcı Üye
29 Ağu 2021
890
519
Righteous Side of Hell
Vallahi cevabından sonra biraz bi göz attım gmail'in apilerine ama harbiden karmaşık iş. Sonradan hak verdim yüksek fiyat belirlemene açık konuşayım :D. Hadi mail hesabı satmayı geç youtube izlenme abone vs çok daha fazla para kazandıran işler. Tekrardan helal olsun :D.

'HYPERS

Üye
1 Haz 2023
85
31
Merhaba görüşün için teşekkürler,

Fiyat konusuna şu açıdan yaklaşıldığı için

Günlük 1K hesap satsan tanesi 5TL'den 5.000TL ediyor 5 günde neredeyse programdan kar elde ediyorsun. Fiyatları buna göre belirliyorum.

Fakat önerini bu foruma göre baktığımda açık kaynak olarak değil normal bir program olarak uygun fiyatlara satmayı düşünüyorum.

Önerin için teşekkürler. :)
1 Bundan daha değerli araçlar daha makul fiyatlara satılıyor neden bu program 50k tek yaptığı şey hesap açmak daha dip forumlarda satmayı denesen de piyasada bilmediğimiz o kadar değerli araçlar hep ruslar tarafından üretiliyor.
2 Python yavaş bir dil daha hızlı dillerde yazman gerek önrek go gibi.
3 Madem bu program bu kadar değerli gözünde sen niye hesap oluşturup haftalık 5k kazanmıyorsun ayrıca yanlışın var 1k gmail hesabı 4$ satılır tanesi 5tl değil telegramın en büyük marketlerinde varım bu kadar pahalı bir fiyat görmedim.
4 Eğer çok iyi program yazdığını düşünüyorsan bunu kimseyle paylaşmayıp ilk önce ekmeğini kendin yemen gerekiyor programdan o kadar çok kazanman gerekiyor ki sonra satışa sunasın ilk önce yazdığın programlardan bir kazanç sağlayıp sonra satışa sunman gerekir eğer sen bunu yapmadan yayınlarsan iyi yazılımcılar bu fikri beğenip hemen kopyasını yazıp daha ucuza satışa veya üye çekmek için ücretsiz verebilir. Kendimden örnek vereyim çok iyi bir cPanel aracı yazdık bunun ilk önce ekmeğini yedik sonra satışa sunduk daha sonra ne oldu satıldı satıldı sonra leak edildi yani yazdığın programdan iyi kazanmak gerek sonra leak edilme tehlikesini göze alıp satışa sunabilirsin.

İyi forumlar dilerim herkese.

Loademon

Yeni üye
8 Eki 2023
15
15
İş parçacıklarının devreye girdiği karmaşık bir asenkron programda aradaki fark ciddi ölçüde kapanıyor. Hatta memory usage vs. bakarsan Python önde diyebilirim.
Hız sadece tek bir iş parçacığında 1 milyona kadar saymakla ölçülmüyor. Tabii bu yine de Go'nun genel olarak Python'dan hızlı olduğu gerçeğini değiştirmez.

Roichue

Asistan Moderatör
31 Mar 2022
1,308
839
1 Bundan daha değerli araçlar daha makul fiyatlara satılıyor neden bu program 50k tek yaptığı şey hesap açmak daha dip forumlarda satmayı denesen de piyasada bilmediğimiz o kadar değerli araçlar hep ruslar tarafından üretiliyor.
3 Madem bu program bu kadar değerli gözünde sen niye hesap oluşturup haftalık 5k kazanmıyorsun ayrıca yanlışın var 1k gmail hesabı 4$ satılır tanesi 5tl değil telegramın en büyük marketlerinde varım bu kadar pahalı bir fiyat görmedim.
4 Eğer çok iyi program yazdığını düşünüyorsan bunu kimseyle paylaşmayıp ilk önce ekmeğini kendin yemen gerekiyor programdan o kadar çok kazanman gerekiyor ki sonra satışa sunasın ilk önce yazdığın programlardan bir kazanç sağlayıp sonra satışa sunman gerekir eğer sen bunu yapmadan yayınlarsan iyi yazılımcılar bu fikri beğenip hemen kopyasını yazıp daha ucuza satışa veya üye çekmek için ücretsiz verebilir. Kendimden örnek vereyim çok iyi bir cPanel aracı yazdık bunun ilk önce ekmeğini yedik sonra satışa sunduk daha sonra ne oldu satıldı satıldı sonra leak edildi yani yazdığın programdan iyi kazanmak gerek sonra leak edilme tehlikesini göze alıp satışa sunabilirsin.

İyi forumlar dilerim herkese.
Görüşün için teşekkürler,

Bunlardan gerekli kazançları elde ettim önceki konularda belirtmiştim. Programın fiyatıda gmailin piyasa değerine göre belirlendi.

Ayrıca program dili python değildir.

Son düzenleme:

'HYPERS

Üye
1 Haz 2023
85
31
İş parçacıklarının devreye girdiği karmaşık bir asenkron programda aradaki fark ciddi ölçüde kapanıyor. Hatta memory usage vs. bakarsan Python önde diyebilirim.
Hız sadece tek bir iş parçacığında 1 milyona kadar saymakla ölçülmüyor. Tabii bu yine de Go'nun genel olarak Python'dan hızlı olduğu gerçeğini değiştirmez.
yorumun için teşekkür ederim reis 🫡

ByFelez

Uzman üye
9 Tem 2013
1,818
1,774
Öncelikle Emeğine Sağlık. Bu Fiyat Arkadaşlara Pahalı Gelmiş Ancak,
En Basitinden Bir Youtuber ile anlaşılıp Etkileşim desteği karşılığında bile düzenli para kazandırabilecek bir yazılım.
Ellerine sağlık

Roichue

Asistan Moderatör
31 Mar 2022
1,308
839

z3n

Üye
26 Kas 2023
161
96
Reis 50k biraz pahalı onun yerine youtube instagram otomasyonu ile smm panel gibi siteler açabilirsin parayla takipçi satarsın. Eline emeğine klavyene sağlık. Önerime de bir bak derim.

iskabo

Anka Team Junior
28 Kas 2023
131
58
GMAİL HESAP OLUŞTURUCU

DİKKAT!

ÖNEMLİ BİLGİ:

Yazılımımızda 2 mod bulunmaktadır proxyli mod ve proxysiz moddur.

> Proxyli modda 1 buçuk dakikada 1 hesap açıyorsanız, Proxysiz modda bu süre 5 dakikaya uzayabilir.
Çünkü gerekli ip değişiklikleri vb. gibi işlemler uygulamaktadır.

Captcha Çözücü gereklidir. Recaptcha enterprise

Kullanıcı adları rastgele üretilir.
Hesap açma oranı: %87, doğrulamaya düşme oranı çok azdır düşerse tekrardan ayarları yapılandırır.

DEMO Görüntü:

77j5vih.jpg

Fiyat: 50.000TL (Fazla değildir gmail üretmektedir. Piyasa değeri tanesi 8TL'ye kadar çıkmaktadır.)

*İŞLEME FATURA KESİLİCEKTİR. KDV DAHİL FİYATTIR
elinize sağlık

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.