Kodlama bilgisi olmadan nasıl trojan ve keylogger yapılır?

hazarayaz32

Yeni üye
9 Haz 2023
12
0
Merhaba sıfır bilgim var kodlamayla ilgili kolay program varmı hakops keylogger veya darkcomet gibi böyle bir uygulama bulabilirmiyim veya çözüm yolları nedir

kst132

Basın&Medya Ekibi Asistanı
12 Haz 2023
974
618
Merhaba sıfır bilgim var kodlamayla ilgili kolay program varmı hakops keylogger veya darkcomet gibi böyle bir uygulama bulabilirmiyim veya çözüm yolları nedir
Merhaba,
Elbette vardır ancak ne kadar iyi çalışır orası tartışılır.
Programlama dili öğrenip kendi keyloggerını yazmanı öneririm.

İyi forumlar.

'Ra

Ticaret Kategori Sorumlu Yardımcısı
21 Kas 2015
2,432
981
Merhabalar

güncel olarak njrat programı çalışıyordu en son ona bir göz atmanızı öneririm

android içinse ahmytrat veya androrattı galiba bunlara bakabilirsiniz.

İyi Forumlar

hazarayaz32

Yeni üye
9 Haz 2023
12
0
Trojani bilmem de bu keyloger da ben arduino ile yapmistim o guzel olmustu hem elinde olunca da daha iyi oluyor
hocam merak ettim link vs varmı verebilirmisin forumda bu konu varmı araştırmak istiyorum

Merhabalar

güncel olarak njrat programı çalışıyordu en son ona bir göz atmanızı öneririm

android içinse ahmytrat veya androrattı galiba bunlara bakabilirsiniz.

İyi Forumlar
teşekkür ederim deniyecem

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.