Kurbanın instagram şifresini nasıl öğrenebilirim

The VODKA

Uzman üye
8 Haz 2022
1,332
920
Kankam adam senden nasıl kırılır diye bir soru sormuş. Sosyal mühendislik (Phishing) toolunu istememiş.

Insta sifresi pythonla nasil kirilir? Termux kullanmak istiyorum kendi calinan hesabimi alabilmek icin
Bunun için kişinin Çerezlerini kopyalaman lazım. APK dosyası yapacaksın kişiye bunu indirteceksin. Bununda nasıl yapıldığını bilmiyorum. Onun haricinde hesap çalmak istiyorum derseniz Zphisher toolunu indirerek kişiye sahte Giriş panelleri göndererek Sosyal Mühendislik yapabilirsin. bu sayede kişi şifresini ve bilgilerini girdikten sonra termux'ta bunu görebilirsin.

Flack

Katılımcı Üye
5 Tem 2020
475
391
in Turkey
Kankam adam senden nasıl kırılır diye bir soru sormuş. Sosyal mühendislik (Phishing) toolunu istememiş.

Bunun için kişinin Çerezlerini kopyalaman lazım. APK dosyası yapacaksın kişiye bunu indirteceksin. Bununda nasıl yapıldığını bilmiyorum. Onun haricinde hesap çalmak istiyorum derseniz Zphisher toolunu indirerek kişiye sahte Giriş panelleri göndererek Sosyal Mühendislik yapabilirsin. bu sayede kişi şifresini ve bilgilerini girdikten sonra termux'ta bunu görebilirsin.
Dostum konuyla alakan ne kadar bilmiyorum fakat şöyle bir sorun var sen o apk dosyasını o adama indirtirken yine sosyal mühendislik kullanacaksın.

'DarkNight

Üye
8 Haz 2022
203
203
Merhabalar, şu anda çalışan bir brute-force tool'u yok diye biliyorum. Fakat sosyal mühendislik kullanarak yapabilirsin bunu, onun için de farklı tool'lar araştırabilirsin. Fakat onlarda ngrok'a kayıt olmanı istiyor ama en iyi yöntem güzel bir phishing tool'u bulup kullanıcıyı yemleyip alman olacaktır iyi forumlar dilerim.

SecurityFaTHeR

Uzman üye
4 Şub 2022
1,322
360
Merhabalar, şu anda çalışan bir brute-force tool'u yok diye biliyorum. Fakat sosyal mühendislik kullanarak yapabilirsin bunu, onun için de farklı tool'lar araştırabilirsin. Fakat onlarda ngrok'a kayıt olmanı istiyor ama en iyi yöntem güzel bir phishing tool'u bulup kullanıcıyı yemleyip alman olacaktır iyi forumlar dilerim.
çalışan phishing tool yok anca şansa cloudfare linki gelecek yoksa ngrok olmuyor

who.rdl

Katılımcı Üye
17 Nis 2022
449
263
@MuammerCan Kader ortağım.
İnstrabrute gibi toollar ile kırılabilir ancak instagram gibi sistemler saldırdığın ip adresini jaine attığı için pek kullanışlı olduğu söylenemez.
sosyal mühendislikle hesabı çalabilirsin
Değerli üye , bunun içinde wordlist şifre listesi gibi proxy listesi kullanırsa ban yemiyecektir. Ama çalışan brute yok diye biliyorum.

Rx

Moderatör
12 Ocak 2021
2,311
1,438
(nowhere) in
Insta sifresi pythonla nasil kirilir? Termux kullanmak istiyorum kendi calinan hesabimi alabilmek icin
  Merhabalar değerli üyemiz:
Bunun birçok yolu var;
Phishing yöntemi, brute force saldırısı, rar/trojen atmak.
Bunlara forum üzerinden ulaşabilirsiniz. Örneğin; tarayıcınıza girin ve "Phishing nasıl yapılır tht" yazın ve arayın.
İyi forumlar dilerim.

Begegrgn

Üye
27 Tem 2019
84
35
'
Değerli üye , bunun içinde wordlist şifre listesi gibi proxy listesi kullanırsa ban yemiyecektir. Ama çalışan brute yok diye biliyorum.
Evet biliyorum ancak proxy adresleri çalışmıyor toollarda. Hemen hemen hepsini denedim. Çalışan proxy olsa bile şifre denenmeden engelleniyor. proxy.txt listesi oluştursanız bile 200 proxyden anca 30 tanesi çalışır.

çalışan phishing tool yok anca şansa cloudfare linki gelecek yoksa ngrok olmuyor
Zphisher tool ile cloudfare seçilirse çalışır.

Nikon of Disast

Uzman üye
16 May 2020
1,640
1,171
Selamlar.

Saldırı yapmak yerine Instagram destek formlarını kullanarak hesabını geri alabilirsin. Hem illegal yollara başvurmamış hem de hesabını geri almış olursun.

Phobos'

Uzman üye
22 Nis 2022
1,743
1,364
Merhaba,

En başarılı sonuç alabileceğin yöntem, sosyal mühendislik yöntemidir.

Lakin kurbanın Instagram hesabında kimlik doğrulama etkin ise başarılı olma ihtimalin çok daha düşer.

İyi Forumlar...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.