Merhaba 10 Ay sonra ilk konum/Byzehirx

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,438
2,048
35
Osmaniye 80
Merhaba THT Ailesi

Uzun bir aradan sonra tekrar sizlerlen olmak
Şahsım Adına Gurur ve Onur verici
Geçmiş döneme bakarsak zamanında yapılan bazı yannışlar ve hatalar tekrarlanmamak üzere unutulmuştur.

Merhaba diyorum cünkü 10 ay kadar forumdan uzaktım (Ban) nedeniyle fakat foruma erişim vardı zaman zaman girip bazı konulardan bilgi alıyordum aslında sadece banlanan nickimdi.

#Şuan bakıyorumda
Forum cidden ( Profesyonel) konumunda yönetime sahip ve foruma üye olanlar ve forumdan ayrılanlar epey fazla gibi görünüyor (Ayrılanlar) uzaklaştırma alanlar.

Bugün mutlu oldum sağolsun yönetim nickimin banı konusunda biraz hoşgörülü oldu sagolsunlar.

#Özet
10 ay içinde bir cok forum sitelerinden üyelik teklifleri aldım kimisi cok populerde kimisi sıradan dı siteler
Hatta şöyle birsey izah edim ben bile site açmıştım fakat göründügü gibi kolay iş degilmiş ve insanlarlan ugraşmak cidden sabır işi ve 2 ay dayana bildim sonrada kapadık
Cünkü TurkHackTeam gibi olamiyacaktık zaten düşündemiz THT gibi olmak degildi aksi halde aptallık olurdu hayel olurdu.

Biraz duygusal insanimdir o yüzden bazı konularda yorumlarım kırıcı olmuştur o yüzden

Geçmiş döneme ait (HESAP) var ise
Kırdıgım üzdügüm yada bilmeden incittiğim insanlar var ise şuan buradan özürümü kabul etmesini rica ederim.

Küçük bir espri ile konuyu kapatım
###Uzun zamandır yoktum biri demiş öldü; şimdide yazsınlar kral geri döndü!*

İlgi alanım###
Mobil Oyun
Android Hack
Web Tasarım
DipNoT/ Asla kendime Hain dedirtmedim
Herkeze iyi forumlar tesekkür ederim tekrardan.

Loux

Uzman üye
16 Ocak 2019
1,753
1,086
BL4CKGORE
Ya bu aralar seni çok araştırdım böyle bir efsane daha gelmeyebilir dedim cidden çok sevindim Komutanım :)

M3m0ry

Kıdemli Üye
3 Haz 2017
4,410
128
3
xD
Bir üye değil güzel bir insan ve çok sevindiğim bir Abim geldi. Hoşgeldin abi.​

'Execution

Kıdemli Üye
13 Ocak 2018
3,227
29
Tekrardan hoşgeldiniz karşılaştık sizinle çok ancak tanışma fırsatı olmadı. Sefalar getirdiniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.