Merhabalar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

1Oyuncu

Yeni üye
21 Mar 2022
11
4
Arkadaşlar merhaba. Aranıza yeni katıldım. aslında eskiydim ama elemanın biri benim hotmaili çaldı. Geri alamadım buraya geldimi benim üyeliği bulup diye düşündüm. Birşey bulamadım. :) Kolay gelsin biraz daha gelişirim inşallah burada

'B4TU

Katılımcı Üye
5 Şub 2019
392
438
Arkadaşlar merhaba. Aranıza yeni katıldım. aslında eskiydim ama elemanın biri benim hotmaili çaldı. Geri alamadım buraya geldimi benim üyeliği bulup diye düşündüm. Birşey bulamadım. :) Kolay gelsin biraz daha gelişirim inşallah burada
Aramıza tekrardan hoşgeldin, kalıcı olman dileğiyle.

icehead

Uzman üye
19 Şub 2022
1,136
833
Ne hikmetse eskiden üye olanlar şimdi gelip konu açıyor.
burnuma kötü kokular geliyor hadi hayırlısı bakalım.

BySciaa

Katılımcı Üye
9 Tem 2012
887
241
Root
Tekrardan hoşgeldin :)

1Oyuncu

Yeni üye
21 Mar 2022
11
4
Teşekkürler. Hırs yaptım benim çaldırmış olmamda hiç hoş olmadı. İşin kötüsü hesabı Microsoftun yasal sıfırlama prosedürüyle geri almak istediğimde karşıma çıkan mesajdı. ''Sen Türk'sün tr uzantılı adresleri kullanmana izin veririz'' notuydu. Hiç Şaşırmadım. :)

Mascar

Kıdemli Üye
17 Kas 2021
2,474
2,232
deep-turkish-web-hosgeldin.gif

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.