No.1 - CanavArtwork | quarex57

quarex57

Uzman üye
20 Eki 2012
1,749
45
Dünya
Selamun aleyküm, uzun bir aradan sonra herkese tekrardan merhaba arkadaşlar. Şifremi hatırlayıp yeni giriş yapabildim, ayrı kaldığımız süredeki boşluğu dolduracağız. :)

Platform : iPadOS
Cihaz : iPad Pro 12.9
Uygulama : ProCreate

ddpa8m0-e50cb9a9-8842-4228-b103-0bc8043090f5.jpg

Son düzenleme:

LETRX

Katılımcı Üye
21 Ocak 2010
355
4
Tromsø
Bende 4 5 ay sonra ilk defa girdim. Bayağı hoş olmuş iznin varsa editi kendi no.1 fan sayfamda kullanmak isterim.

quarex57

Uzman üye
20 Eki 2012
1,749
45
Dünya
Teşekkürler arkadaşlar :)

Bende 4 5 ay sonra ilk defa girdim. Bayağı hoş olmuş iznin varsa editi kendi no.1 fan sayfamda kullanmak isterim.

dostum etiket atarak paylaşım yaparsak sevinirim :) aynı isimle altta zaten yazıyor ordan kontrol edebilirsiniz

Moderatör tarafında düzenlendi:

Sun Tzu

Katılımcı Üye
20 Nis 2019
272
1
Chinese
Çok Güzel Olmuş CANAVAR Yazısı Biraz Daha Kalın Olabilirdi Bana Göre Ama Yine 10 Numara 5 Yıldız!

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.