Önemli Dumped Konuları ! (Yeni bölüm açılması önerisi)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ByBaggins

Kıdemli Üye
2 May 2016
2,347
1
Merhaba arkadaşlar bugün sizlere bir öneride bulunacağım. Daha doğrusu yönetimden bir isteğim/önerim olacak. Bu önerimi Reuters isimli liderimize bildirdim ve forum hakkında bölümüne konu açabileceğimi söyledi. Ben de bunun üzerine buraya konu açmaya karar verdim. Fazla uzatmadan konuya geçeyim. Şimdi önemli hackler için Önemli Operasyonlar adında bir bölüm var ve çok güzel bir şey bu : hem o emekler boşa gidip unutulmuyor hem de düzenli şekilde bu hackleri öğrenebiliyoruz. Ancak önemli siteleri dump edip hackleyemediğimiz zamanlar oluyor ve bunu paylaştığımız zaman bir süre sonra kayboluyor ve unutuluyor. Benim önerim de bu yönde : önemli dump konuları için de bir bölüm açılırsa çok güzel olur bence. Bu fikrimi sizlere de belirtmek istedim,nasıl karşılarsınız bilmiyorum ama bence olmayacak bir şey değil. Çok basit şeylerin bile ayrı bölümleri varken böyle bir bölüm neden açılmasın. Değerlendirilebileceğini düşünüyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

AJEXA

Adanmış Üye
22 Haz 2013
6,859
3
Jüpiter
Ben şöyle düşünüyorum. Önemi operasyonlar bölümü de kaldırılmalı. Önemli operasyonlar, önemli dump vs bu konular ilgili bölümlerde sabite alınmalı.

ByBaggins

Kıdemli Üye
2 May 2016
2,347
1
Ben şöyle düşünüyorum. Önemi operasyonlar bölümü de kaldırılmalı. Önemli operasyonlar, önemli dump vs bu konular ilgili bölümlerde sabite alınmalı.
Öyle olduğunu bir düşünsenize : gövdeye giriyoruz ilk üç sayfa hatta belki daha fazla full sabitlik konular (önemli operasyonlar, önemli dumplar, bölüm kuralları ve diğer sabitlikler.

AJEXA

Adanmış Üye
22 Haz 2013
6,859
3
Jüpiter
Fazla önemli olanlar sabitlensin o zaman :D
Mesela nato hacked bence bu kalkmalı yerine forum olarak yaptığımız toplu operasyonlar sabitlenmeli. Tabi bu benim düşüncem yönetim ne der orasını bilemem

SeapHacker

Uzman üye
3 Nis 2016
1,180
2
Bileceksiniz
Yazıdan anladığım şu , Siteyi hacklerken yarımda kaldı bi işi ters gitti vb. hemen konuyu açıyor ve yardım istiyor yada başka birşey. Yararlı

ByBaggins

Kıdemli Üye
2 May 2016
2,347
1
Fazla önemli olanlar sabitlensin o zaman :D
Mesela nato hacked bence bu kalkmalı yerine forum olarak yaptığımız toplu operasyonlar sabitlenmeli. Tabi bu benim düşüncem yönetim ne der orasını bilemem
Benim düşüncem hakkında ne düşünüyorsunuz ?

Black Power

Özel Üye
8 Tem 2012
11,765
22
Başlayalım?
Önemli bir yeri dump etmeniz durumunda konu, önemli op.ların yer aldığı bölüme alınacaktır.

Bu tür durumlarda da deface alanında yetkili arkadaşlar ile irtibata geçebilirsiniz...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.