Oyun Oyunlarda hile yazma (minecraft,valorant gibi)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

flex1n

Üye
12 Kas 2023
55
8
Merhabalar şuanda udemyde tüm dersler 130tlye satılıyor ben de bundan faydalanarak ders almak istiyorum konusu ise yukarıda belirttigim oyunlarda hile açmak önerebileceğiniz ders var mı?

Çözüm
derslerden çok bu işi yapanlarla konuşmak ve onlardan öğrenmek daha faydalı olacaktır. Bunun discordda bir sürü sunucu bulunuyor illa birinden birşeyler öğrenirsiniz.

KontraTC

Katılımcı Üye
16 Ağu 2023
310
61
derslerden çok bu işi yapanlarla konuşmak ve onlardan öğrenmek daha faydalı olacaktır. Bunun discordda bir sürü sunucu bulunuyor illa birinden birşeyler öğrenirsiniz.

Çözüm

KontraTC

Katılımcı Üye
16 Ağu 2023
310
61
genelde youtube üzerinde videolarını bulabilirsiniz. Başlangıç için minecraft tarzı bir oyunu ele alabilirsiniz.

erlaky

Asistan Moderatör
19 May 2024
44
11
Merhabalar şuanda udemyde tüm dersler 130tlye satılıyor ben de bundan faydalanarak ders almak istiyorum konusu ise yukarıda belirttigim oyunlarda hile açmak önerebileceğiniz ders var mı?
C++ yazılım programlama dilini kullanırlar genel olarak Hile yapımcıları Cheat Engine ile pointer'ları bulup, c++ ile kodlarsın. Üst tabanlı oyunlarda korumasını geçmen lazım. Bununla beraber de hileni algılanmaması için Bypass yapmak gerekiyor derin bir araştırma yapıp videolar izlersen güzel bir başlangıç yapabilirsin Hilelerle Alakalı olan Türk Sitelere de göz gezdirebilirsin araştıra araştıra güzel bir şekilde bir hile kodlayabilirsin veyahut kodlatıp yani satın alıp nasıl yapıldığına bir bakabilirsin veyahut hazır Bedava olan hileleri inceleyebilirsin dediğim gibi ama genel olarak C++ yazılım diliyle yapılır hileler C# da buna dahil.

Teknikler
1. Hafıza Manipulasyonu (Memory Manipulation)2. Resmi MOD API’si aracılıgıyla3. Binary Modifikasyonu4. Paket Manipulasyonu5. PCI Kartı kullanımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.