Satranç hakkında | e4 + e5

Amphitrite

Uzman üye
5 Şub 2015
1,272
0
Şanlıurfa
Merhaba beyler satranç hakkında bir kitap aldım yalnız bunu okurken bir sorunla karşılaşıyorum. Sorun şöyle altda resim verdim burda e4 ve e5 ard arda yazıyor ardından Af3 d6 yazıyor. Şimdi ben bunu benim satranç takımımda yerleştiremedim. Sayıları ve harfleri biliyorum onda sıkıntı yok. Mesela e4 ardından hemen e5 demiş bu beyazlar için mi? Ayrıca beyaz iki hamle ard arda yapamaz ki. İşte dedigim gibi birsey anlamadim
Yardımcı olabilirmisiniz?

Edit: Başlık - HABİR

Vaj5bR.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

Jenjente110

Uzman üye
6 Ağu 2015
1,446
2
root@THT:~
Bakın Şahin Önündeki Piyon E4 Sonra Siyah Şahın önündeki piyon e5'e gelmiş.Sonra Beyaz At F3'e gitmiş sonra D sutunundaki siyah piyon D6'ya gitmiş E4 - E5 Klasik bir açılışır. İKİ takımda Sahlarinin Önündeki piyonu iki kare ileri almış

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.