Tayland Chok Chai Yönetim Odası Hacked #

Suppressor

Request Uzmanı
16 Kas 2022
1,208
719
always, everywhere
nd1ws34.jpeg

21d30k2.png

Rozz

Uzman üye
19 Ağu 2019
1,386
47
Ya taylandda kimsenin ismini dahi bilmediği bir ilçenin muhtemelen lokal sohbet odasını hekleyerek vatanı nasıl da müdaafa etmişsiniz hakkınızı ödeyemeyiz lütf3n türkiye adına teşekkürlerimi kabul edin

Sohbet odasında elinize geçen çokgizli bilgileri yeni bir konu olarak bekliyoruzz

Ya hadi herşeyi geçtim taylandla aramızda siyasi bir münakaşa mı var? Herifler çinden korkusundan fing atıyor, bi tükürükte ezilecekler. İşleri çip yapmak, onda da çin baskısı yüzünden yapılan ülke kısmına çin yazılıyor.
Dandirik site hacklemek konusunda konuşmalarımı veteran hatırlar, onun sayesinde site bu kadar düşük bir konuma geldi. Eskiden etik hacking yapılırken seo değerleri yükselmeye başlamıştı şu an ise diplerde. Tabii hakkını yemeyelim siteye yapılan saldırılar da büyük etken forum bunu da engelleyemedi.

Kardeşim sözüm sana değil, site heklemeyi marifet sananlara. Gelecekte ekmek yiyemezsiniz daha legal şeylere yönelin. Ha burdan devam edeceksenizde böyle sitelere yaptıklarınızı paylaşmayın yıl 2016 değil.

Neyse yazıklarım kaale alınmaz ama yine de içimde kalmasın

Btw ben 25 dakika veriyorum o da bu bölümde yetki almanın zorluğundan

Suppressor

Request Uzmanı
16 Kas 2022
1,208
719
always, everywhere
Ya taylandda kimsenin ismini dahi bilmediği bir ilçenin muhtemelen lokal sohbet odasını hekleyerek vatanı nasıl da müdaafa etmişsiniz hakkınızı ödeyemeyiz lütf3n türkiye adına teşekkürlerimi kabul edin

Sohbet odasında elinize geçen çokgizli bilgileri yeni bir konu olarak bekliyoruzz

Ya hadi herşeyi geçtim taylandla aramızda siyasi bir münakaşa mı var? Herifler çinden korkusundan fing atıyor, bi tükürükte ezilecekler. İşleri çip yapmak, onda da çin baskısı yüzünden yapılan ülke kısmına çin yazılıyor.
Dandirik site hacklemek konusunda konuşmalarımı veteran hatırlar, onun sayesinde site bu kadar düşük bir konuma geldi. Eskiden etik hacking yapılırken seo değerleri yükselmeye başlamıştı şu an ise diplerde. Tabii hakkını yemeyelim siteye yapılan saldırılar da büyük etken forum bunu da engelleyemedi.

Kardeşim sözüm sana değil, site heklemeyi marifet sananlara. Gelecekte ekmek yiyemezsiniz daha legal şeylere yönelin. Ha burdan devam edeceksenizde böyle sitelere yaptıklarınızı paylaşmayın yıl 2016 değil.

Neyse yazıklarım kaale alınmaz ama yine de içimde kalmasın

Btw ben 25 dakika veriyorum o da bu bölümde yetki almanın zorluğundan
Teşekkürler.
Teşekkürler hocam.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.