TurkHackTeam Rank Tasarımı Önerisi | 'Teorina

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

0x762

Yaşayan Forum Efsanesi
4 Nis 2016
38,343
35
Ben böyle diyeceğinizi baştan tahmin etmiştim. Bu nedenle tasarımı yapmadan önce KontrolTHT ile görüştüm. Keşke bana başta "şuan böyle değişiklik planlanmıyor" deseydiniz.

Z5vq0o.jpg
O hesap da 10 kişi dolaşıyordur. Şuan yapılması gereken daha önemli isler olduğu için bunların düzenlenmesine zaman ayıramam. Tabi udy de bu isin peşinden koşarım diyen adam varsa piste çıkabilir.

'Teorina

Kadim Üye
13 Tem 2015
5,086
89
22
O hesap da 10 kişi dolaşıyordur. Şuan yapılması gereken daha önemli isler olduğu için bunların düzenlenmesine zaman ayıramam. Tabi udy de bu isin peşinden koşarım diyen adam varsa piste çıkabilir.

Yani en azından şu konu üdyye sunulabilir. İlla çıkar zamanı olan, ben üye olarak 3 günümü bunlara ayırıyorsam, bir üdy üdy olarak en fazla 2 saatini ayırmalı diye düşünüyorum.

aslan4111

Kıdemli Üye
19 Ağu 2016
3,492
8
Eline sağlık Teorina ama forumda kullanılabilirliği için bence Bröve tarzında yapsaydın daha hoş olurdu.

'Teorina

Kadim Üye
13 Tem 2015
5,086
89
22
Glitch yerine kayolup gelmeli olsa daha iyi gibi dururdu
Bir farklılık olsun diye böyle yaptım.

Mükemmel Ellerine sağlık ama insan alışınca değiştirmek istemez :))
Temada da öyleydi ama yeni temaya da alıştık. Rutbeler şuanki temaya uyumsuz, sağlıklı bir insan şuanki rutbelerin kenarlarına bakarak da uyumsuzluğu anlayabilir. Yani illa bu rankların değişmesi gerek, ha benimki ile ha başkasının tasarladığı ranklar ile...
Rütbelere Değilde icraatlara bakmak gerekli Her neyse Teo güzel bir çalıma olmuş elinize sağlık
Güzel söz :) :)

Eline sağlık Teorina ama forumda kullanılabilirliği için bence Bröve tarzında yapsaydın daha hoş olurdu.
Brove tarzında derken ne demek istediğini anlamadım? Brovelerin de olması gerek diyorsan eğer olumlu cevap alırsam onları da hallederim sıkıntı değil.

Ben kılıçları seviyorum kuşlar çok garip durmuş.

Biraz askeri tarza kendi özgünlüğümüzü katmak, alışagelmişin dışında bir tasarım çıkarmak istedim.

7G4E

Üye
30 Eyl 2019
211
2
Deutschland
rankları bir de oz damgası ile karışık yapar mısın
oz damgası bilmeyenler için bilgi veriyim
atalarımız 4 adet oz damgasını uçlarından bir haç şekli oluşturacak şekilde birleştirmişlerdir. 4 cihan demektir. bu şekilde tanrıya ulaşma anlamına gelir. halk arasında: nazi sembolü,svastika,gamalı haç densede değildir.
iki bin yıllık damgadır

Son düzenleme:

Mr. Panda

Özel Üye
22 Haz 2015
6,599
5
Çok güzel olmuş ellerine sağlık 'Teorina, 1 tanesinin dosyasını bana özelden ilet dostum.

Uzun süredir ÜDY'de yapmak istediğimiz değişiklikten bir tanesi de bu lakin bu tarz değil de farklı düşünüyorduk. Bunu da değiştirip kullanabiliriz konu ile ilgili seninle iletişim halinde oluruz.

En yakın ÜDY toplantısında değerlendirilecektir.

'Teorina

Kadim Üye
13 Tem 2015
5,086
89
22
Çok güzel olmuş ellerine sağlık 'Teorina, 1 tanesinin dosyasını bana özelden ilet dostum.

Uzun süredir ÜDY'de yapmak istediğimiz değişiklikten bir tanesi de bu lakin bu tarz değil de farklı düşünüyorduk. Bunu da değiştirip kullanabiliriz konu ile ilgili seninle iletişim halinde oluruz.

En yakın ÜDY toplantısında değerlendirilecektir.

Önem verdiğiniz için teşekkür ederim, özelden dosyalar iletilmiştir.

B4RTU

Katılımcı Üye
9 Ağu 2019
254
2
Herkes olumlu yorum yapmış fakat nedendir bilmiyorum ben beğenemedim hocam. Şuanki ranklar ile sizin ranklarınız arasında dağlar kadar fark var. Şuan ki ranklar foruma daha uygun ya da alıştığım için bana öyle geliyor. Değişikliğe gidilmemesi kanaatindeyim. Verdiğiniz emeklere, harcadığınız vakitlere sözüm yok uğraşmışsınız emeğinize sağlık ama az önce de belirttiğim gibi tekrar üzülerek belirtmek isterim ki ranklar hoşuma gitmedi.

Son düzenleme:

thebeard

Özel Üye
15 Mar 2018
3,504
1,045
Yukarıdaki arka katılıyorum şu an ki ranklar temaya uygun ve cafcaflı değil senin yaptığın gibi. Her tim için farklı renkte ranka da gerek duymak saçmalık gibi zaten nick kısmındaki renkten anlaşılıyor fazlasına lüzum yok. Büyük emek vermişsin fakat çok basit ve amatörce kalmış -yıldızın şekli şemali olsun, o yandaki çizgiler vs.- Emeğine sağlık.

26 Haz 2016
2,821
599
Emek vermişsin emeğine sağlık ancak pek hoşuma gitti diyemem. Şu an ki rank sistemi gibi belirgin ayırt edici değil. Eğer rütbe sistemine devam edilecekse şu anki tercihim olurdu.

'Teorina

Kadim Üye
13 Tem 2015
5,086
89
22
Herkes olumlu yorum yapmış fakat nedendir bilmiyorum ben beğenemedim hocam. Şuanki ranklar ile sizin ranklarınız arasında dağlar kadar fark var. Şuan ki ranklar foruma daha uygun ya da alıştığım için bana öyle geliyor. Değişikliğe gidilmemesi kanaatindeyim. Verdiğiniz emeklere, harcadığınız vakitlere sözüm yok uğraşmışsınız emeğinize sağlık ama az önce de belirttiğim gibi tekrar üzülerek belirtmek isterim ki ranklar hoşuma gitmedi.
Üzerime toprak atsaydın bu olmadı -_-
Tabi işin şakası her şey zamanında iyidir. Mevcut ranklarında maalesef zamanı geçti.
Yukarıdaki arka katılıyorum şu an ki ranklar temaya uygun ve cafcaflı değil senin yaptığın gibi. Her tim için farklı renkte ranka da gerek duymak saçmalık gibi zaten nick kısmındaki renkten anlaşılıyor fazlasına lüzum yok. Büyük emek vermişsin fakat çok basit ve amatörce kalmış -yıldızın şekli şemali olsun, o yandaki çizgiler vs.- Emeğine sağlık.
Ya bu yorumu bir üye yapsa tasarımdan anlamıyor der geçerdim. Ama bunu yeşil birisi yazınca insan düşünüyor. "basit kalmış, cafcaflı" öncelikle sizin mantığınıza göre şuan ki ranklar da cafcaflı. Hatta yıldızlar kaymalı maymalı. Basitlik bakımından rankları yapmadan önce şuanki rankları tek tek inceledim, yabancı forumlardaki rankları inceledim, neredeyse 1 günümü bunun fikri aldı. Ben timdeyken 2 saatte rank seti çıkaran adam gördüm, demek ki her yeşil olan grafikten anlamıyormuş :) .
Bu yorumunu eleştiriden daha çok başka şey olarak kabul ediyorum. Aynı zamanda bu ranklar kullanılacak diye bir şey yok. Üdy huzuruna sunulacak, geliştirilecek. Bu zamana kadar sizde rank tasarlayıp üdyye sunabilirsiniz. :) :) üşenmezseniz ;)
Emek vermişsin emeğine sağlık ancak pek hoşuma gitti diyemem. Şu an ki rank sistemi gibi belirgin ayırt edici değil. Eğer rütbe sistemine devam edilecekse şu anki tercihim olurdu.
Saygı duyarım ama en üstte dediğim gibi şuanki ranklar bu temaya uygun değil. İllaki değişecek ranklar, bu ha benimkilerle olmuş ha başkalarının tasarladığı ranklar olmuş illa değişecek yani.

Son düzenleme:

GECEGEZEN

Özel Üye
13 Şub 2016
2,518
1,351
Acikcasi ben begendim eline saglik.
Tek sorun tim lideri ile basin medyadaki kidemli rutbenin tamamen ayni olmasi :)
Yenilik guzeldir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.