Ufonet ve Zombi URL ile DDOS Atak Yapın //ivanwasilevic

ivanwasilevic

Uzman üye
29 Eki 2018
1,014
11
Tahmin Et

Herkese merhaba arkadaşlar.Bu gün sizlere Ufonet ile nasıl Zombi URL yakalayıp DDoS saldırısı yapabileceğinizi göstereceğim.Forumda daha önceden açıldı biliyorum fakat açılanda yalnızca resimler var biraz olsun anlatımda mevcut fakat ben de kendimce harmanlayıp paylaşmak istedim.

LİNUX'A UFONET KURULUMU
zlRKRf.png

İlk olarak verilen adresten araç'ı indiriyoruz
https://github.com/epsylon/ufonet

BaBWG9.png

zlRKRf.png

İndirilme işlemi bittikten sonra klasöre girelim.
Göründüğü üzere klasörde botnet klasörü mevcuttur.Bu klasörde girilen dorklar sayesinde yakalanan zombi URL 'ler mevcuttur(Zombies.txt).Bizler bu zombi URL'leri hedef sisteme yönlendirerek hedef'i servis dışı bırakmaya çalışacağız.

p37Xhw.png

nJHLB8.png

KULLANIMI
zlRKRf.png

Göründüğü gibi dorks.txt'de dorklar mevcuttur.Biraz araştırma ile sizlerde dorkları ekleyebilirsiniz.Zombies.txt ise boş URL'lerin oluşabilmesi için u-ufonet'i çalıştırmamız lazım onun için vakit kaybetmeden direkt Terminale geçiyoruz.

BuWSto.png

zlRKRf.png

Kod:
./ufonet --help

CODE tag'ı ile belirtilen komutu yazıyoruz ve kullanımını öğreniyoruz.Daha sonra zombi URL'leri toplamak için

kQnjPI.png

zlRKRf.png

Kod:
./ufonet --download-zombies

Göründüğü gibi 742 adet zombi URL yakalanmış.Şimdi txt dosyasına bakalım.

NSCYi1.png

zlRKRf.png

Hepsi tamam peki şimdi ne yapacağız diye soruyorsunuzdur hemen resimle ve sözlü anlatayım.Şimdi atak zamanı arkadaşlar ,hedef bu küçük saldırıda down olmaz ama sizler yeni dorklar ekleyerek URL sayısını yükselterek saldırabilirsiniz.Atak için gerekli komut:

Kod:
./ufonet -a "url"

YGunLg.png

zlRKRf.png

Anlatacaklarım bu kadar saygılarımla..

iAdfqi.png

1XbzYW.gif

Son düzenleme:

MemAHaCk

Katılımcı Üye
31 Ocak 2019
499
4
Neptün
Windows İçinde Olsaydı Çok Daha İyi Olurdu .

Moderatör tarafında düzenlendi:

spravci

Uzman üye
21 Ağu 2017
1,431
1
Nereye...
Zombi URL ne onu anlayamadım kısaca açıklarsanız çok mutlu olurum :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

ahmet12311

Yeni üye
21 Ocak 2019
35
0
hocam şöyle bir hata veriyor
[Error] [AI] Unable to download list of [Zombies] from this [Blackhole] -> [Exiting!]
birde vortex failed diyor nasıl çözebilirim

ZegTht

Yeni üye
5 Mar 2019
15
0
Osmanlı
Hocam Termux Terminalde Denense telefona vs. Zarar verirmi? Daha önce Botnet scripti kurdum kasıyordu?

The Alone

Katılımcı Üye
17 May 2018
266
1
Yararlı Konu Fakat Bu Botnet İle DDOS Atmak Zaman İstiyor Çok Uzun Sürer Kullanmıştım Ama Pek Etki Etmiyor En İyisi Kendi Botnet Sistemini Kurmak Derim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.