Web sitemi nasıl kurarım ve botumu nasıl yüklerim?

egexc

Üye
11 Ağu 2023
63
25
Merhabalar,
Ben infinityfree üzerinden web sitemi kurdum. ama web sitesi için bir dosya yazmadım.

Amacım Su Ayak İzi hesaplayan bir bot yaptım ve bu botu bu web sitesinde çalıştırmak istiyorum. botu js,css,html ile yazdım. nasıl yapmalıyım. web siteleri hakkında en ufak bir bilgim yok.

Çözüm
Merhabalar,
Ben infinityfree üzerinden web sitemi kurdum. ama web sitesi için bir dosya yazmadım.

Amacım Su Ayak İzi hesaplayan bir bot yaptım ve bu botu bu web sitesinde çalıştırmak istiyorum. botu js,css,html ile yazdım. nasıl yapmalıyım. web siteleri hakkında en ufak bir bilgim yok.
Anladığım kadarıyla sitenizde 40-50 sabit soru var ve bunlara verilen cevaplara göre bir hesap yapıp sonuç döndürüyor bunun için bir webhosting kullanmanıza gerek yok bence çünkü 1 yıl kullanım hakkınız var ve anladığım kadarıyla bir backend dili kullanmıyorsunuz bu yüzden netlify veya vercel gibi platformlar kullanmanızı tavsiye ederim ancak gene de hostingte kararlıysanız cpanelden file manager düğmesine tıklayın ve zip olarak yaptığınız...

S0N4K

Uzman üye
24 Haz 2016
1,267
3
180
root
Free hostinglere özellikle bot vs. tarzı fazla istek gönderen sistemlerin kurulumlarında sıkıntılar oluyor, çökmeler oluyor. Gene de kurulum için size sağlanan FTP bilgileriyle FileZilla yazılımı aracılığıyla bağlanın ve sitenizin dizinine kodladığınız dosyaları yükleyin.

Crackmeci

Katılımcı Üye
28 Haz 2020
312
4
170
Web
Merhabalar,

Anladığım kadarıyla sitenizde 40-50 sabit soru var ve bunlara verilen cevaplara göre bir hesap yapıp sonuç döndürüyor bunun için bir webhosting kullanmanıza gerek yok bence çünkü 1 yıl kullanım hakkınız var ve anladığım kadarıyla bir backend dili kullanmıyorsunuz bu yüzden netlify veya vercel gibi platformlar kullanmanızı tavsiye ederim ancak gene de hostingte kararlıysanız cpanelden file manager düğmesine tıklayın ve zip olarak yaptığınız dosyaları atın sonra da onu zipten çıkarın eğer bir sıkıntı oluşmamışsa siteye girdiğinizde yaptığınız sayfa sizi karşılayacaktır.

Çözüm

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.