web tasarımı hk.

Desi499

Üye
14 Mar 2017
94
0
Öncelikle ben web site işine girmek istiyorum Hatta HTML5 kitabı falan aldım ama bi yararını görmedim Geçenlerde forum scripti arıyordum Arkadaşlar forum artık öldü başka birşeyle uğraş dediler ama nerden başlayıp neyle uğraşacağımı yani daha doğrusu bi türlü yolu bulamadım bu konuda tecrübeli yol gösterebilecek birileri varmı hevesim çok fazla web masterlığa ilerde meslek olarakta düşünüyorum ama kafam çok karışık
Şimdiden teşekkürler

Moderatör tarafında düzenlendi:

'GÖKBÖRÜ

Özel Üye
16 Ağu 2012
11,083
16
Belirsiz.
Kitabı sadece okudun mu ? bende çok kitap okudum ve okuduğum teknik kitapları içindekilşeri pratik yaptım basit projeler yaptım bence yararını görürsün :) pratik yapmazsan bunlar olmaz :)

onun için youtubede https://www.youtube.com/channel/UCSJbGtTlrDami-tDGPUV9-w

güzel içerikler var sıfırdan proje yapıyorlar İngilizce ama o da gerekli zaten o da gelişmiş olsun izleyerek yapabilirsin :)

FAYDAS1Z

Üye
9 Ara 2017
127
0
ÖTÜKEN
hocam ben Python geliştiriyorum ve hemen sonuca gidemediğim için kafam iyice karıştı ve Udemy üzerinde Emrah Yüksel hocamın vermiş olduğu web programlama dersleri gerçekten kafamı iyice karıştırdı bu kursları birde bedavaya aldım çekiliş ile ne yapsam ne etsem iyice allak bullak oldum web masterlığın avantajı var bana göre freelance iş yapabilirsin dağın başında bile :)

Alzhe01

Katılımcı Üye
9 Ara 2017
661
5
10ehzlA
html kodlarını pratik yaparak öğrenmen 1 haftanı en fazla alır.bol bol index sayfası yap bence zaten algoritmik bir şeyi yok.css ve php yi de 1 ayda belki en fazla öğrenirsin. işin püf noktası sadece pratik

Desi499

Üye
14 Mar 2017
94
0
Dostum Okulda Web Tasarım Bölümünde zaten html 5 öğretilmiyormu? w3school ve Zinzinzibidi Sitesi İşini Görecektir ama muhtemelen sen boş geçeceksin bende eğitim videoları var istersen verebilirimde upload mı yapsak?Ne Dersin?

Ben bir muhasebe öğrencisiyim fakat bölümüm ile alakam yok tek derdim liseyi bitirmek ünide bilişim adına birşeyler düşünüyorum
Upload konusunda eğer müsaitseniz olabilir sağolun

TurkHackerS38

Katılımcı Üye
29 Tem 2017
388
0
Dünya
Html ezbere bi dildir ama disardan goruldugu kadar kolay deildir. Site olarak logo banner home yaparsin ama yan yana icerikleri dizmek oldukca zordur ve urastirir internetten ders videolarina bakarak onlarin yaptigi gibi yapip ogrenebilirsin daha kolay olur

Desi499

Üye
14 Mar 2017
94
0
Peki size şöyle birşey sorsam tamamen kendi fikirlerinizi merak ediyorum Sizce hangi sektör ve neden
(Web tasarım- Veri tabanı programcılığı- Oyun programcılığı vs.)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.