Çözüldü Windows Defender Bela Oldu

emirb16

Üye
28 Mar 2021
118
22
Öncelikle Selamun aleyküm ;
windows 10 enterprise kullanıcısıym hack tool ları gerekse farklı programlar olsun kullanmaktayım
fakat defender hepsini siliyor sövmekten yoruldum internetteki tüm yolları denedim
geçici süre devre dışı kalıyor dosya yükleyince kendini hemen aktif ediyor .

N S

Uzman üye
19 Haz 2013
1,140
209
öncelikle hiç bir hack toolunu ana makinende kullanma sanal makine açarak kullan.
sanal makinede defenderı kapatırsın hemen

N S

Uzman üye
19 Haz 2013
1,140
209
anladım kardeşim :) yine de aklında bulunsun, defenderı da dert etme bu mantıkla 3 4 aya format atarsın zaten bitane usb çek kendine içinde windows xp olan bu iş pythonla 10 satır kod yazmaya benzemez :):)

kurononyanko

Katılımcı Üye
6 Şub 2022
534
397
ulaş bakalım çaresine :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.