Yaptığınız en büyük hack neydi?

SP

Kıdemli Üye
29 Eki 2018
2,698
565
kripto para alım satımı yapılan bir sitenin paneline girmiştim ama para transferi yapamamıştım :cry
Rastgele prnt.sc ekran görüntülerinden denk geldiğin sahte bir panel olup oradan transfer yapmaya çalışmış olabilir misin? Yoksa bilindik bir gerçek site mi?

• Komik
Tepkiler: 'Ra

Will Graham

Katılımcı Üye
14 Eki 2022
581
489
Rastgele prnt.sc ekran görüntülerinden denk geldiğin sahte bir panel olup oradan transfer yapmaya çalışmış olabilir misin? Yoksa bilindik bir gerçek site mi?
prnt.sc derken ne demek istediğinizi anlamadım. yüzlerce kullanıcısı vardı ama öyle ahım şahım bir site değildi. öyle olsaydı muhtemelen paneline erişemezdim. belki de yanılıyorum o siteyi yapan adam ruh hastası biri olduğu için yüzlerce kullanıcı hesabı oluşturmuş ve internete açmışta olabilir ya da dolandırıcıdır.

Son düzenleme:

Edros Detretus

Kıdemli Üye
25 Haz 2009
2,455
31
/var/named
Zamanında kendi çapımızda küçük işler yaptık.

Nemesa

Katılımcı Üye
15 Şub 2023
285
132
System32.exe/nemesaxploit
Zamanında kendi çapımızda küçük işler yaptık.

helal hocam

alexandre20

Katılımcı Üye
13 Tem 2022
909
715
2017-18 arası bugünkü Meta'yı (o zamanlar facebooktu) hackleyip 200 milyon hesabın kullanıcı adı, email, ip adreslerini ve şifrelerini darknete sızdırmıştım. Ayrıca siteye backdoor koymuştum. sonra şikayetçi oldular ve amerikada duruşmaya çağırdılar gitmedim. Şuan amerika sınırlarına adım atarsam direkt tutuklanıp trial'e çıkarılacağım

Nemesa

Katılımcı Üye
15 Şub 2023
285
132
System32.exe/nemesaxploit
2017-18 arası bugünkü Meta'yı (o zamanlar facebooktu) hackleyip 200 milyon hesabın kullanıcı adı, email, ip adreslerini ve şifrelerini darknete sızdırmıştım. Ayrıca siteye backdoor koymuştum. sonra şikayetçi oldular ve amerikada duruşmaya çağırdılar gitmedim. Şuan amerika sınırlarına adım atarsam direkt tutuklanıp trial'e çıkarılacağım
Adama bak be 😎

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.