AlpEren&Oğuz Hesap Makinesi [İlk Program]

General Darknes

Uzman üye
15 Ağu 2008
1,364
10
.netten ziyada c diline ağırlık vermen konusuna bende katılıyorum :=)

ilk çalışman için güzel olmuş emeğine sağlık başarılar :=)

USTAHACKBARBAROS

Uzman üye
18 May 2013
1,411
0
Yavru Vatan
Güzel olmuş. Visual Basic 2012 hem daha kullanıslı hemde daha hızlı. Vb.net -> C# -> C++ şeklinde gitmeni tavsiye ederim. Biraz VB.net'te program yaz sonra C#'a geçmeni tavsite ederim.

Önerileriniz&yorumunuz için "Teşekkürler". İyi forumlar dilerim...

Oha yuh nasıl yaptın lan

Yaptık işte :) . Yorumunuz için "Teşekkürler". İyi forumlar dilerim...

.netten ziyada c diline ağırlık vermen konusuna bende katılıyorum :=)

ilk çalışman için güzel olmuş emeğine sağlık başarılar :=)

Önerileriniz&yorumunuz için "Teşekkürler". İyi forumlar dilerim...

LoLoo

Katılımcı Üye
28 Eyl 2012
547
0
İstanbul
Bir programı yaptıysan kullanılabilmeli , fakat bu programı sence kim kullanır ? Ama nede olsa hangi yazılım dili ile başlarsanız başlayın küçük şeyler yapmadan büyük şeylere geçemezsiniz . Çalışmalarının devamını dilerim .

USTAHACKBARBAROS

Uzman üye
18 May 2013
1,411
0
Yavru Vatan
bende windows unki gibi yapmıştım ilk programımda :D

Çok uğraş ister :) . Bu da idare eder :) . Yorumun için 'Teşekkürler'. İyi forumlar dilerim...

Bir programı yaptıysan kullanılabilmeli , fakat bu programı sence kim kullanır ? Ama nede olsa hangi yazılım dili ile başlarsanız başlayın küçük şeyler yapmadan büyük şeylere geçemezsiniz . Çalışmalarının devamını dilerim .

Programlama yapanların âdeti olarak biliyorum 'hesap Makinesi' yapmak. Biliyorum kimsenin indirmeyeceğini, 'İşletim Sistemleri'nin tümünde mevcut. Dediğim gibi âdet olarak yaptım. Değerli yorumun için 'Teşekkürler'...

İlk Yapım İçin İyi Sayılır Daha İyilerini Yapabilirsin..

Sağol :) . İyi forumlar dilerim...

l2onaldo

Katılımcı Üye
6 Ocak 2012
641
0
Bilişim Bölümünde Okuyorum Ve İlk Defa Bu Sene c# gördük bundan önce 2 yıl vb.net çalışıyrdum fakat c# 1 haftalık evde izlediğim derslerle baya geliştirdim okuldan pek bi yararı olmadı sadece 1 haftalık eğitim sonucu hesap maknesi yapmaya karar verdim ama gelişmiş olsun istedim yaptım gelişmiş bi hesap makinesi http://u1312.hizliresim.com/1j/g/vj5q7.jpg buyur resmi sana önerim c# başla daha gelişmiş ve bu sektörde geleceğini kuracaksan kariyer sitelerine bak iş ilanlarına bak genellikle c# :)

USTAHACKBARBAROS

Uzman üye
18 May 2013
1,411
0
Yavru Vatan
İlkine Gore Cok iyi ama grafikler Cokmus :D

Mesajın için 'Teşekkürler' :) ...

Bilişim Bölümünde Okuyorum Ve İlk Defa Bu Sene c# gördük bundan önce 2 yıl vb.net çalışıyrdum fakat c# 1 haftalık evde izlediğim derslerle baya geliştirdim okuldan pek bi yararı olmadı sadece 1 haftalık eğitim sonucu hesap maknesi yapmaya karar verdim ama gelişmiş olsun istedim yaptım gelişmiş bi hesap makinesi http://u1312.hizliresim.com/1j/g/vj5q7.jpg buyur resmi sana önerim c# başla daha gelişmiş ve bu sektörde geleceğini kuracaksan kariyer sitelerine bak iş ilanlarına bak genellikle c# :)

C# diline göre güzel bir hesap makinesi :) . Aslında sektörde neden hep zor olan 'C#' şeylerin seçildiğini hala anlamış değilim. Yardımcı olabilirsen neden 'C#' diline başlamayayım ki..? ,

- Ayrıca değerli yorumun için 'Teşekkürler'...

----------

İyi forumlar dilerim...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.