Assassin'S CreeD II Beyaz Ekran Sorunu Çözümü

Yörükİbraam

Yeni üye
7 Ağu 2010
3
0
aga dosyayı indirdimde, rar dosyası açılmıyor, Download Properies diye bi pencere açılıyor benden password istiyor.bu dosyanın passwordu nedir?yada neden benden başka kimsede bu sorun çıkmadı? :D

Son düzenleme:

fotballer

Yeni üye
27 Ağu 2010
1
0
dostum saçma sapan bi ekran çıkıyo neden ? sanki game boy gibi:) space tusuna basıorum çıkıo nasıl olcak ?:)

Crushers

Yeni üye
28 Ağu 2010
1
0
kardeş sağolda ben bayadır oynamıyordum şimdi girmek istediğimde bir patch yükledi oyun sonra benden cd key istedi sora bende araştırırken burayı buldum indirdim uptade yaparken hata veriyor tam sona yaklaşırken versiyon uymuyor gibi bir hata verdi sebebi ne olabilir teşekkürler

aaRıza

Katılımcı Üye
14 May 2010
383
0
DünyaLı (:
kardeş sağolda ben bayadır oynamıyordum şimdi girmek istediğimde bir patch yükledi oyun sonra benden cd key istedi sora bende araştırırken burayı buldum indirdim uptade yaparken hata veriyor tam sona yaklaşırken versiyon uymuyor gibi bir hata verdi sebebi ne olabilir teşekkürler

Crack Yaptıysan Veya Uptade Olabilir Oyunu Tekrar Yükle Uptade Ve Crack Yapma Sadece Talimatları Yerine Getir O zmn Launcher Ekranı Önüne Cıkmadan Oyuna Girebileceksim...

Gospell

Yeni üye
26 Eki 2010
1
0
olmuyor dostum

virüslü dosya benım pc kabu etmıor :S truva atı var :S neyse qenede emek vermıssın elıne saqlık

aaRıza

Katılımcı Üye
14 May 2010
383
0
DünyaLı (:
virüslü dosya benım pc kabu etmıor :S truva atı var :S neyse qenede emek vermıssın elıne saqlık

Doqru Diesoun dostum dedıqım qıbı eseD'te virüs buLuyo ben oyNuyorum ama diqer dosyaLara buLastıqını qöRmedim Dosyayı Karantinaya aL oLe oyna ıLk yorumLarı okuRsan qoReceksn he orjınaLını aLırsan farkLı Konuu.....:)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.