Assassin'S CreeD II Beyaz Ekran Sorunu Çözümü

templar20

Yeni üye
23 Tem 2010
3
0
Bu oyunu 7-8 ay önce senin sayende oynadım desem yeridir kardeşim bütün cevaplarına teşekkürü yapıştırdım o yüzden :)

templar20

Yeni üye
23 Tem 2010
3
0
Kardes Esed kuLLunıyoRsan Zaten viRüs buLucak O zmn orJınaLını Almak zoRundasın :D
Eset dışında bu rar'a virüslü diyen anti-virüs yok.Kasper sky norton bile virüslü demiyor ama lamer anti virüsü eset 1000 tane keylogger trojan kaçıran nod32 bu rara virüslü diyor.Hey allahım.

mstfsmn

Yeni üye
11 Eki 2009
1
0
kardeş allah tuttugunu altın etsın 3 gundur ugraşıyorum sildim yükledim sildim yükledim kafayı yıyordum sorunsuz çalışdı tşk ederim

SNAKEe87

Yeni üye
8 Ocak 2011
1
0
Paylaşım için teşekkürler ama Rapid Linkinde sorun var hotfile da ise 15,9M indirdikten Sonra sorun çıkarıo ilgilenirsiniz sevinirim tekrar teşekkürler

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.